![](http://osav.vn.ua/wp-content/uploads/2022/03/armiya_1.jpg)
Шановні колеги!
Ріішенням Ради адвокатів Вінницької області від 28 лютого 2022 року виділено на допомогу нашим Збройним силам 100 тисяч грн, та на потреби Вінницької територіальної оборони – 50 тисяч.
Шановні колеги!
Ріішенням Ради адвокатів Вінницької області від 28 лютого 2022 року виділено на допомогу нашим Збройним силам 100 тисяч грн, та на потреби Вінницької територіальної оборони – 50 тисяч.