Вітаємо з Новим 2023 роком!

Шановні друзі та колеги!!!
Рада адвокатів Вінницької області від щирого серця вітає Вас із прийдешнім Новим 2023 роком!


Ми переходимо рубікон між 2022 та 2023 роками. Кожен з нас у ці дні за традиціями згадує про все, що ми залишаємо у Старому році та вибудовує плани на наступний.


Рік , що минає, був для усіх нас, для нашої країни вкрай важким через напад агресора на нашу Батьківщину, змусив багатьох наших колег взяти у руки зброю; багато наших родин попало у скрутні обставини, покинули постійне місце проживання; вкрай важко було психологічно витримувати щоденні тривоги та обстріли; перечитувати усі повідомлення з фронтів; переживати за своїх рідних та близьких, утримувати родини та дітей.
Ви витримали усе це: чесно та сумлінно виконували свої адвокатські обов’язки попри всі негаразди, хто чим міг допомагали нашій армії, займалися волонтерською діяльністю.

Величезна дяка усім Вам за це!!!

У Новий 2023 рік кожен з нас входить з надією та вірою у безперечну Перемогу, повернення у мирне життя. Тому і побажання для усіх Вас мирні:
Ми від щирого серця бажаємо Вам, Вашим близьким та рідним міцного здоров’я, здійснення усіх мрій та задумів, професійних планів та творчого натхнення.
Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю й Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2023 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.
Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги й невичерпної енергії!
Нехай чарівні Новорічні дзвони й різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та Ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями.

Будьте щасливими!!!!


Рада адвокатів Вінницької області