Вічна пам‘ять!

Рада адвокатів Вінницької області від імені усієї адвокатської спільноти області з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть сина нашої колеги Сілакової Олени Юріївни – Артема, який з честю, відданістю та хоробрістю загинув на фронті війни з ненависним ворогом, наближаючи нашу перемогу. Честь та хвала матері, яка виховала та виростила такого сина, глибоке співчуття його сину та рідним.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про сина, батька та воїна-захисника назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Прощання з Сілаковим Артемом відбулося 07.04.2022 р. з 12 до 13 год. за адресою м. Вінниця, вул.Генерала Арабея, 3. (Зал прощання).

Вічна пам’ять!

Рада адвокатів Вінницької області