розроблено, замовлено та отримано телефонний довідник з телефонами Ради адвокатів області, КДКА, юридичних консультацій, всіх судів області та суддів, органів прокуратури, міліції, юстиції, нотаріусів і т.п.

 

За рішенням Ради адвокатів вказані телефонні довідники безкоштовно передано керівництву Ради, КДКА, у всі юридичні консультації, адвокатські контори та фірми, де працює по декілька адвокатів.

При необхідності Рада адвокатів може зробити додаткове замовлення на телефонні довідники


 

Оригинал у форматі PDF

Голові Національної асоціації адвокатів України Ізовітовій Л.П.

Шановна Лідія  Павлівна!

Аналізом сплати внесків на розвиток адвокатського самоврядування Вінницької області встановлено, що деяка кількість адвокатів не змогли сплатити ці кошти до 01.05.2013 року з об»активних причин: важких захворювань з великими термінами лікування, інвалідністю, складними сімейними обставинами, відсутністю з різних причин на території області, необхідністю догляду за хворими родичами і т.і.
По зазначених обставинах адвокатами до Ради адвокатів Вінницької області надані відповідні заяви та підтверджуючі документи.
У зв»язку з зазначеним, просимо відтермінувати строк сплати внесків такими адвокатами на деякій термін, визначений Радою адвокатів України, або надати таку можливість Раді адвокатів регіону.
Про прийняте рішення цього питання просимо повідомити раду адвокатів Вінницької області.

З повагою,Голова Ради адвокатів Вінницької області Терещенко О.В.

 


Рада адвокатів Вінницької області отримала відповідь голови Вінницького міського  суду
Михайленка А.В. щодо можливсті виділення кімнати для адвокатів у приміщенні суду.
Копія листа додається.


Переглянути у форматі PDF


Порядок денний засідання  Ради адвокатів Вінницької області  17 квітня 2013 року:


1.    Інформація представника Ради адвокатів Вінницької області у РАУ Кухара О.І. про засідання Ради адвокатів України 6 квітня 2013 року;
2.    Про перерахування 30% єдиного внеску до РАУ;
3.    Про підготовку до конференції адвокатів Вінницької області;
4.    Про фінансове забезпечення стажування адвокатів;
5.    Про оподаткування адвокатів;
6.    Звернення адвоката Зралка С.П. щодо порушення його прфесійних прав;
7.    Про свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю адвоката Іллінецького району Вінницької області Чолов»яги Ганни Тихонівни;
8.    Про стан заборгованості по оплаті за ст. 47 КПК України 1960 року;
9.    Різне
Запросити до участі в засіданні Ради адвокатів Вінницької області:  
1.    членів ревізійної комісії адвокатів Вінницької області: Арустамян А.Е, Варчука А.Б., Трояна О.О., Вдовцову Л.К.; Гореванова В.Г.;
2.    адвоката Зралка С.П.;
3.    адвоката Чолов»ягу Г.Т. із свідоцтвом про право на зайняття адвокатською діяльністю;
4.    Голову КДКА Вінницької області – Хоменчук К.Л.;
5.    Представника з РАУ – Кухара О.І;
6.    Директора Вінницького центру про надання вторинної безоплатної допомоги- Маліновську С.В.

Голова Ради  адвокатів                                                              О.В. Терещенко
Вінницької області

Секретар Ради адвокатів
Вінницької області                                                                      О.В. Воронцова

 


 

Інформуємо адвокатів Вінницької області про те, що Радою адвокатів України створено наступні корпоративні електронні адреси:

Голова ради адвокатів Вінницької області  Терещенко О.В.-

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Представник Вінницької області в Раді адвокатів України Кухар О.І. -

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна адреса для використання в цілях питань Єдиного державного реєстру адвокатів України -

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При необхідності просимо адвокатів звертатися по зазначених вище електронних адресах.

Рада адвокатів

Вінницької області  


Голові національної асоціації
Адвокатів України
Ізовітовій Л.П.
                                       
                                     Шановна Лідія Павлівна!

Інформуємо Вас про те, що до Ради адвокатів Вінницької області надходять непоодинокі звернення адвокатів про можливість і необхідність відтермінування сплати єдиного внеску адвокатів за 2013  рік.

Аргументи цих адвокатів є цілком слушними. Ще раз звертаємо увагу Національної асоціація адвокатів України на ті обставини,  що на даний час серед загальної  кількості адвокатів регіону значна кількість  – це адвокати пенсійного віку, або адвокати-початківці. Серед адвокатів також велика кількість випадків , коли отримані гонорари лише тільки забезпечують більш-менш достойне їх існування. На адвокатів взагалі не розповсюджуються будь-які державні  програми, відсутній їх соціальний захист.

    Окрім того у зв’язку з імплементацією нового КПК України до умов кримінального судочинства,  в перші місяці 2013 року різко зменшилася кількість клієнтів та заключних з адвокатами договорів по кримінальних справах. У першому кварталі значна кількість таких  справ  і участь по них адвокатів проходить через центри по наданню вторинної безоплатної допомоги.

    Однак до цього часу центрами ще не виплачені в повних обсягах витрати адвокатів по наданню вторинної правової допомоги через центри за 2013 рік, а сума заборгованості більше 250 тис. грн.. по наданню такої допомоги за 2012 рік не виплачена взагалі.

З урахуванням викладеного, просимо прийняти рішення  про можливе відтермінування  сплати внеску адвокатами за 2013 рік на 1-2 місяці.
З повагою,

Голова Ради адвокатів
Вінницької області                                                                      Терещенко О.В.

 

Переглянути у форматі PDF


 

Голові Вінницького міського суду
Михайленку А.В.

            Шановний Андрію Васильовичу!

    Рада адвокатів Вінницької області  звертається до Вас з наступними  питаннями, які підлягають вирішенню:

    На протязі робочих днів у Вінницькому міському суду розглядається велика кількість справ різної категорії з участю адвокатів Вінницької області, у тому числі справи за призначенням суду. У зв’язку з цим, адвокати велику кількість свого часу знаходяться в приміщенні  Вінницького міського суду, де повинні очікувати судових засідань, зустрічатися зі своїми підзахисними та довірителями , знайомитися з документами і т.і. В зимовий час адвокат не може в суді скинути верхню одежу, залишити свої речі та документи.

    Окрім того, на нашу думку,  є досить складною процедура ознайомлення адвокатів з матеріалами цивільних, кримінальних та адміністративних справ, коли адвокат не може ознайомитися зі справами на протязі тривалого часу, повинен підлаштовуватися під вільний час суддів, секретарів, помічників суддів, які майже не мають на це вільного часу. Досить часто адвокат знайомиться з матеріалами у не пристосованому місці, йому виділяється на це зовсім мало часу і т.і.

Все це ніяким чином не сприяє належному виконанню своїх адвокатських обов’язків та нормальним діловим взаємовідносинам з суддями та працівниками суду.

У зв’язку з зазначеним, прошу Вас розглянути питання про наступне:

1.    По можливості виділити у приміщенні суду один кабінет для  роботи та перебування адвокатів під час їхнього знаходження в суді.
2.    Розробити єдиний порядок ознайомлення адвокатів з матеріалами всіх категорій справ, за яким адвокати би мали конкретний і достатній  час, належне місце для такого ознайомлення.

Про свої міркування, бачення проблеми та  можливі прийняті рішення з цих питань просимо повідомити Раду адвокатів.

З повагою, -
Голова Ради адвокатів
Вінницької області                            Терещенко О.В.

 

 


 

Голові апеляційного суду
Вінницької області
Кучевському П.В
            
Шановний  Петро  Васильович!

    Рада адвокатів Вінницької області  звертається до Вас з наступними  питаннями, які підлягають вирішенню:

    На протязі робочих днів в апеляційному суді Вінницької області розглядається велика кількість справ різної категорії з участю адвокатів Вінницької області, у тому числі справи за призначенням суду. У зв’язку з цим, адвокати велику кількість свого часу знаходяться в приміщенні  Вінницького апеляційного суду, де повинні очікувати судових засідань, зустрічатися зі своїми підзахисними та довірителями , знайомитися з документами і т.і. В зимовий час адвокат не може в суді скинути верхню одежу, залишити свої речі та документи.

    Окрім того, на нашу думку,  є  не досить прийнятною процедура ознайомлення адвокатів зі справами.  Досить часто адвокат знайомиться з матеріалами у не пристосованому місці, йому виділяється на це зовсім мало часу і т.і.

Все це ніяким чином не сприяє належному виконанню своїх адвокатських обов’язків та нормальним діловим взаємовідносинам з суддями та працівниками суду.

У зв’язку з зазначеним, прошу Вас розглянути питання про наступне:

1.    По можливості виділити у приміщенні суду один кабінет для  роботи та перебування адвокатів під час їхнього знаходження в суді.
2.    Розробити єдиний порядок ознайомлення адвокатів з матеріалами всіх категорій справ, за яким адвокати би мали конкретний достатній  час, та  належне місце для такого ознайомлення.

Про свої міркування, бачення проблеми та  можливі прийняті рішення з цих питань просимо повідомити Раду адвокатів.

З повагою, -
Голова Ради адвокатів
Вінницької області                            Терещенко О.В.

 
Узагальнююча податкова консультація щодо деяких питань оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність (приватних нотаріусів, адвокатів)
.

 Завантажити


 

Договір про надання правової допомоги у цивільній справі

Завантажити


 

Договір про надання правової допомоги у кримінальному провадженні


Завантажити


Порядок денний засідання  Ради адвокатів Вінницької област  20 березня 2013 року:

1. Скарга Кальчевої О.В. на дії адвоката Дроненка Ю.В. м. Хмільника.  Перевіряючий скарги: член Ради адвокатів Вінницької області – Аліфанова Лариса Іванівна.

2. Звернення адвоката Зралко С.П. щодо незаконних дій органів ДС. Перевіряючий звернення: член Ради адвокатів Вінницької області- Мосін М.І., член Ради адвокатів Вінницької області -Сілакова О.Ю.

3 Обговорення нової редакції «Положення про Раду адвокатів».

4. Розгляд заяв адвокатів про зупинення адвокатської діяльності.

5. Стан оплати єдиного внеску на рахунок Ради адвокатів.

6. Розгляд питання щодо порядку сплати щорічного внеску адвокатами, бажаючими зупинити адвокатську діяльність.

7. Обговорення порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України.

8. Обговорення листа №5054 від 11.03.2013 року Вінницької об»єднаної ДПІ щодо оподаткування адвокатів.

9. Обговорення питання щодо ведення журналу обліку ордерів.

10. Різне.

Голова Ради  адвокатів   Вінницької області О.В. Терещенко.

 

Секретар Ради адвокатів  Вінницької області О.В. Воронцова.


                Шановні колеги!

В останній час до Ради адвокатів Вінницької області  надходять непоодинокі скарги на дії адвокатів області, які межують з кримінальними злочинами та свідчать про наявність фактів  омани, погроз, шантажування клієнтів, що порочить права, законні інтереси, честь, гідність, репутацію та почуття осіб, з якими він спілкується в різних відносинах. Деякі адвокати в основу своєї діяльності поклали тільки  власні комерційні та матеріальні інтереси, ігноруючи чесність та порядність, повагу до адвокатської професії.

Все це призводить до негативного висвітлення адвокатської діяльності, підриву її престижу.

З урахуванням зазначеного, Рада адвокатів звертає увагу адвокатів області на необхідність безумовного дотримання у своїй діяльності Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність, Правил адвокатської етики, дотримання принципів поваги до адвокатської професії. Адвокат повинен як у своїй професійній діяльності, так і в приватному житті, дбати про престиж звання адвоката, забезпечувати високий рівень культури поведінки, поводити себе гідно та достойно, діяти чітко з нормами законодавства та моралі.


Голова Ради адвокатів
Вінницької області                                       Терещенко О.В.


Рада започатковує

Рада адвокатів Вінницької області започатковує видавничу діяльність з метою  більш широкого інформування адвокатів з тих чи інших питань, обмін передовим досвідом, новинками законодавства та судової практики і т.і.  В першу чергу планується  створити телефонний довідник з телефонами правоохоронних органів, судів, органів юстиції, нотаріусів, виконавчих органів і т.і.

 Усіх небайдужих до цього  починання просимо надати в Раду адвокатів Вінницької області свої пропозиції та побажання з цього питання. Надіємося на співпрацю

 


До відома адвокатів Вінницької області:

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Голові Ради адвокатів Вінницької області Терещенко О.В,

Міністерством юстиції розглянуто Вашого листа від 26.12.2012 щодо порядку оформления та оплати праці адвокатів з падання правоврї допомоги в кримінальних провадженнях, які до 1 січня 2013 року здійснювали захист за призначенням слідчого, прокурора, слідчого судді (суду).
Повідомляємо, що вичерпну відповідь на всі питання з цього приводу Вам надано Координаційним центром з надання правової допомоги листом від 01.02.2013 № 25-102

 
Лист №431-0-26-13/17 від 05.02.2013 року від Заступника Міністра - керівника апарату  А. Сєдова.
 
 
 
Лист №25-102 від 11.02.2013 року від Директора Андрія Вишневського.
 
Щодо оплати праці адвокатів
Шановна Ольго Василівно!
На Ваше звернення від 26 грудня 2012 року № 5 щодо оплати праці адвокатів Вінницької області за надання правової допомоги за призначенням у кримінальних провадженнях, прийнятих до 1 січня 2013 року, повідомляємо наступне.
До 1 січня 2013 року порушене Вами питання було врегульовано Порядком оплати праці адвокатів з надання громадянам правової допомоги в кримінальних провадженнях за рахунок держави, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 травня 1999 року Хе 821, та Порядком використання коштів державного бюджету для надання громадянам правової допомоги в кримінальних провадженнях за рахунок держави» затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 року Ка 50.
З 1 січня 2013 року постанова Кабінету Міністрів України від 14 травня 1999 року № 821 втратила чинність у зв'язку з набранням чинності постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 305 «Питання оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу».
Слід звернути увагу, шо зазначена чинна постанова Кабінету Міністрів України затверджує Порядок оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та Методику обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальних провадженнях. Однак, положення Порядку та Методики не мають зворотної дії у часі та не можуть бути поширені на ті правовідносини, які виникли до набрання ними чинності.
Таким чином, оплата праці адвокатів, у тому числі Вінницької області, за надання ними правової допомоги за призначенням у кримінальних провадженнях, прийнятих до 1 січня 2013 року, не може здійснюватися за вказаними Порядком та Методикою,
Разом з тим, Міністерством юстиції розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 р. № 50».
Цим проектом постанови передбачається, що бюджетні кошти спрямовуватимуться на оплату послуг адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та відшкодування втрат адвокатів, пов'язаних з наданням безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема на проїзд транспортом загального користування (крім авіаційного) та пально-мастильні матеріали відповідно до нормативів, визначених для бюджетних установ.
Крім того, відповідно до проекту постанови бюджетні кошти планується спрямовувати також на оплату праці адвокатів з надання правової допомоги в кримінальних провадженнях, які до 1 січня 2013 року здійснювали захист за призначенням слідчого, прокурора, слідчого судді (суду), а також адвокатів, які розпочали здійснювати такий захист до 1 січня 2013 року і продовжують його здійснювати до закінчення. Проектом передбачається також відповідний механізм проведення такої оплати, згідно з яким оплата праці адвоката буде здійснюватися територіальними відділеннями Координаційного центру з надання правової допомоги - центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
З вказаним проектом постанови можна ознайомитися на офіційному веб-сайт! Координаційного центру за посиланням:www.legalaid.gov.ua
З повагою   Андрій Вншневськии

 
 
З повагою,
Голова Ради Вінницької області                                                   О.В. Терещенко

16.02.2013 року о 10.00 год. в приміщенні Ради адвокатів України відбувся семінар на тему: «Судова- медична експертиза в кримінальному провадженні». За змістовними доповідями виступили експерт Вінницького обласного бюро СМЄ -Джурабаєв В.С. та адвокат Мультян В. В.Рада адвокатів дякує всім гостям цього заходу та адвокатам, які прийняли участь як в семінарі, так і в обговоренні проблеми.    Надіємося на таку подальшу співпрацю та активність.


Кожну третю середу місяця  2013 року  відбудуться засідання Ради адвокатів Вінницької області. Кожен з адвокатів має право звернутися до Ради адвокатів про включення тих чи інших питань для їх розгляду на засіданні Ради.24.01.2013 року  Радою адвокатів Вінницької області організовано семінар  по обговоренню проблем реалізації нового Кримінального процесуального кодексу України.

В семінарі  прийняли участь окрім адвокатів суддя Вінницького апеляційного суду Пікановський Б.В., начальник відділу прокуратури Вінницької області Вознюк О.Д., заступник начальника СУ УМВС Кримчук С.Г. ,  які виступили  з ґрунтовними  та цікавими доповідями за темою семінару.

В ході обговорення учасники семінару мали можливість зясувати всі питання, які виникають на даний час у  правозастосовній діяльності по практичному застосуванню КПК.

Семінар пройшов у невимушеній та зацікавленій атмосфері

Рада адвокатів  Вінницької області  дякує всім учасникам семінару , надіється на подальшу співпрацю  та  активність адвокатів у  майбутніх подібних заходах.

Фото з семінару можна подивитися в розділі сайту  «Фото».