ШАНОВНИЙ ОЛЕКСІЮ ІВАНОВИЧУ!

В цей день (30.03) святкує свій день народження  сучасний, діловий, розумний та життєрадісний чоловік, наш колега, заступник Голови Ради адвокатів України Кухар Олексій Іванович.

 

Ваш багаторічний  трудовий шлях в органах адвокатури Вінницької області пройдено разом з друзями та колегами, які завжди бачили в Вашій особі порядну, надійну, щиру, благородну та відверту людину.

 

Всі свої знання, досвід, високий професіоналізм Ви віддаєте тим, хто потребує захисту прав і законних інтересів, допомагаєте колегам у вирішенні складних професійних питань; творчо та добросовісно виконуєте обов’язки представника адвокатури Вінниччини у Раді адвокатів України.

 

Від щирого серця прийміть, Олексію Івановичу, наші найкращі вітання і щирі побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя, поваги від людей, любові від рідних та близьких.

 

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

 

Щиро бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на нашій професійній  ниві.

 

Нехай Ваші роки залишають по собі лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією.

 

Зичимо, щоб Ваш довгий подальший шлях був чистий , ясний,  прозорий та світлий як весняне небо, щоб на ньому завжди світило ласкаве та привітне сонце, як це часто буває в День Чистого Олекси,   щоб щастя і радість щоденно супроводжували Вас в житті.

 

 

З великою повагою від імені колективу, -

Голова Ради адвокатів Вінницької області

Терещенко О.В.

 

30.03.2019 р.

 

Шановна Надія Йосипівна!

(18.03.2019р.)

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо здоров'я, щасливої долі, удачі, кохання і грошей доволі.
Нехай Вам буде усе, як бажається, фортуна нехай лише посміхається!
Хай буде життя позитивним, веселим, чудовим, активним,
Багатим, щасливим і плідним, цікавим, блискучим і гідним!

З повагою,

Рада адвокатів Вінницької області

щиросердечно вітаю Вас, раду адвокатів та адвокатів області з Великоднем!Нехай Світлий день Воскресіння дарує Вам віру сильнішу за земні страждання, дає силу перемагати їх, бо Радість Воскресіння Христового для всіх християн є джерелом світла, миру, любові, мудрості, мужності та сили. Хай одвічна Божа благодать ясним променем увійде у Ваші оселі, звеселить та зміцніє родини, наповнить серця християнським милосердям, хрестовим всепрощенням та воістину християнською любов’ю, а воскреслий Христос обдарує Вас міцним здоров’ям, щастям, миром, мудрістю, глибоким розумінням, єдності та злагоди, додасть сил і натхнення та благословить нашу велику адвокатську сім’ю!

Нехай Ваше життя буде чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна великодня паска, та яскравим, як колоритна українська писанка!
Бажаю божого Благословення у всіх Ваших справах та помислах! Хай світло Воскресіння завжди освітлює Ваш життєвий шлях!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


З повагою - Любарський Степан Михайлович. м. Погребище

 


З повагою, Рада адвокатів Вінницької області, адміністратор Єдиного реєстру адвокатів України Вінницької області Кухар Інна Володимирівна

Білан В.В. (03.04.2018р.)

Сердечно вітаємо Вас із Днем народження та бажаємо Вам сповнення найзаповітніших мрій, хай горить в серці палке кохання, а життя, як веселка, розцвічується яскравими кольорами!

Хай будуть шалені успіхи на роботі, великі досягнення у спорті, а поряд кохана людина і вірні друзі!

                                  З найкращими побажаннями,

                                Рада адвокатів Вінницької області

Рада адвокатів Вінницької області щиро вітає Кухар Олексія Івановича (30.03.)

З днем народження!

Бажаємо Вам натхнення, щастя,

радості на довгі- довгі роки!

Задоволення від роботи,

порядних людей поруч і сімейного затишку!!!

Шановний Анатолію Борисовичу! 

Від імені адвокатської спільноти Вінниччини Вітаємо Вас і Вашу дружину  з народженням донечки!

 

Довгі дев’ять місяців Ви готувалися і чекали появи на світ самого великого щастя для Вас.

 

Нехай Ваш малюк росте, пізнає світ і розвивається.

 

Бажаємо, щоб вона була красива і розумна. Нехай ці маленькі ніжки міцно крокують по рівній доріжці, а кожен день буде наповнений увагою, любов’ю і турботою, яку потім вона подарує Вам в знак подяки

ШАНОВНА КАРОЛІНА ЛЕОНТІЇВНА!

     Від імені Ради адвокатів та всієї адвокатської спільноти області вітаємо Вас з Днем народження.

     За час спільної роботи ми знаємо Вас не тільки як компетентного керівника органу адвокатського самоврядування, знаючого і вправного фахівця, але і як сучасну, веселу, товариську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і спитати, захистити та бути вимогливою і добродушною.

      Щиро бажаємо Вам, шановна імениннице, побільше сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі.

     Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами, повагою людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм,     

Хай Вам щастить у всіх починаннях! .

Голова ради адвокатів

Вінницької області                                          Терещенко О.В.

     В ці чудові жовтневі дні святкує всій 60-річний ювілей наш колега, приємна, чуйна, надзвичайно відповідальна людина, адвокат з майже 35 річним досвідом

Вітюк Володимир Васильович.

     Шановний імениннику, від імені Ради адвокатів , всієї адвокатської спільноти області вітаємо Вас з цим ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі і щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод.

     Ми впевнені, що Вас будуть і надальше супроводжувати успіхи, великі досягнення, надійні друзі та клієнти, а Ваші мрії будуть збувалися, а друзі, співробітники та трудовий колектив приносити Вам лише добрі та радісні новини..

     Бажаємо й надалі залишатися таким енергійним і невтомним, завзятим і неспокійним душею, щирим і турботливим, щедрим на добро.

     Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

Голова Ради адвокатів

Вінницької області                                                        Терещенко О.В.


Сьогодні святкує свій день народження Любарський Степан Михайлович, наш Погребищанський колега, член Ради адвокатів області, надзвичайно добра і чуйна людина, принциповий на протязі довгих років професіонал, чудовий сім’янин.
Не випадково Ваш день народження, шановний Степане Михайловичу, співпадає з Медовим Спасом (Маковієм) , який відзначають щорічно 14 серпня. Цього дня віряни приносять у храми мед для освячення. Традиція пов’язана зі стародавньою настановою – перший урожай приносити Богові і лише потім їсти самому.
Саме Ви, шановний імениннику, віддаєте в першу чергу все людям, а лише потім живете для себе.
Бажаємо Вам щастя, здоров’я, успіхів у всіх справах та починаннях, нехай не обходять стороною Вас удачі, посмішки друзів , колег та близьких. Будьте такими завжди як Ви є.
З повагою від імені адвокатів області Рада адвокатів.


 

Вітаємо Вас, шановна імениннице, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ та хочемо побажати сімейного благополуччя, яскравих посмішок, чудових мрій, щасливих сподівань, веселих жартів, добрих справ, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя, світанків натхнення та виконання усіх бажань Вашого серця.

Рада адвокатів області.

(29.07.2017 р.)

 щиро вітають з поважним 85-річним ювілеєм нашого високошанованого колегу

Воронцова Валентина Миколайовича.

Для нас, дорогий ювіляре, Ви являєтеся дороговказом у відданості професії юриста, якій Ви посвятили все своє життя з 1956 року і по сьогоднішній день. Працюючи прокурором, суддею, заступником начальника обласного управління юстиції, завідуючим юридичною консультацією, адвокатом,  Ви завжди проявляли і проявляєте життєву мудрість, виваженість, принциповість, виключну працездатність, повагу від оточення, являєтесь прикладом для цілого покоління юристів-правозахисників. Ми знаємо Вас також як чуйного сім’янина : чоловіка, батька, дідуся, який теплом своєї душі підтримує усіх.

Високоповажний Валентине Миколайовичу: прийміть наші сердечні привітання з нагоди ювілею. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага, а  у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо Вам міцного здоров’я.  Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословіння, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на  довгі і довгі роки.

    

З повагою, -

 

Голова ради адвокатів  Вінницької області                              Терещенко О.В.

 

Голова КДКА Вінницькоїобласті                                                 Хоменчук К.Л.

 

14.07.2017 р.

Сторінка 1 із 2

Що до єдиного внеску на розвиток адвокатського самоврядування та розміру внесків за стажування

У 2018 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування складе   1600 грн.  Цю суму адвокати можуть внести до 31 січня…

Події

loader
Dizain SVB