27 січня 2018 р. о 10.00 год. за адресою м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 46/15, «Житомирський інститут медсестринства» проводитиметься семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на теми :

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі на тему: «Правове регулювання проведення експертиз у судовому провадженні».

Співорганізатори заходу:

Шановна Кароліна Леонтіївно!

Користуючись нагодою, вітаю Вас та всю адвокатську спільноту зі святом Різдва Христового та новим Роком!
Хочу повідомити, що у 2018 році, починаючи із 20 січня 2018 року по 31 березня 2018 року, ТОВ "ПАРТНЕРИ ФЕМІДИ" проводить у приміщенні Кіровоградського

Отже, в результаті судової реформи у Вінницькій області буде:
1. Ліквідовано Апеляційний суд Вінницької області та утворено

Рада адвокатів Вінницької області від щирого серця вітає  всіх адвокатів області з прийдешніми Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

 Бажаємо Вам, всім Вашим близьким та рідним міцного здоров'я, здійснення усіх мрій та задумів, професійних планів та творчого натхнення.

20 січня 2018 року з 10 години в приміщенні  готельного комплексу «Поділля» м. Вінниці відбудеться черговий семінар по підвищенню адвокатської майстерності з порядком денним:

Сторінка 1 із 8

Що до єдиного внеску на розвиток адвокатського самоврядування та розміру внесків за стажування

У 2017 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування складе   1600 грн.  Цю суму адвокати можуть внести до 31 січня…

Події

loader
Dizain SVB