Потроху пройшло два місяці цього року, а ситуація зі сплатою внесків на розвиток адвокатського самоврядування у нашій області залишається невтішною – майже половину адвокатів ігнорують свої обов’язки, передбачені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Слід зауважити, що чомусь Вінницька область йде «в перших рядах неплатників» в Україні.

Рада адвокатів області цілком розуміє ситуацію, яка склалася у минулому та цьому роках, йде назустріч усім адвокатам, які заявило про розстрочку та відстрочку платежів. Ми не хочемо звертатися (тільки у крайньому разі) до КДКА про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності, не публікуємо (як це робиться у багатьох областях) списки боржників і т.і.
Однак, багато наших колег не розуміють, чи не хочуть розуміти необхідність сплати внеску на розвиток адвокатського самоврядування, як ознаку поваги до адвокатської професії, до своїх колег, та до самого себе. Дивують до цього часу такі аргументи боржників: не знали, що потрібно платити; як це зробити; де можна знайти зразки квитанцій; я чув(чула) , що через ковід скасовані платежі; де можна знайти сайт НААУ, щоб роздрукувати квитанцію; я забув (забула) – і десятки аналогічних «перлів». Багато із боржників за наявною інформацією активно займаються адвокатською практикою і в змозі заплатити раз у рік наш внесок.
Шановні колеги! Значна частина наших внесків йде на допомогу адвокатам, які захворіли, на операції, поховання; на видавничу діяльність; організацію стажування і т.і.
Як кажуть – надія вмирає останньою. Усім хто прочитає цей пост і не заплатив внесків, прохання зробити це в найближчий час.

Рада адвокатів Вінницької області