На засіданні Ради адвокатів Вінницької області 17.06.2020 р. видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ наступним стажистам:
1. Кухар Інна Володимирівна – керівник Кухар О.І.
2. Татаурова Ірина Миколаївна – керівник Костик Н.О.
3. Тесля Андрій Володимирович – керівник Гуменюк Н.В.
4. Щербакова Ольга Сергіївна – керівник Аліфанова Л.І.
5. Лінник Андрій Володимирович – керівник Ліханова О.В.
6. Соя Руслан Михайлович – керівник Лещенко С.В.
7. Вишневський Андрій Вікторович – керівник Вишневська О.С.
8. Левадська Альона Василівна – керівник Чернілевська Р.В.
9. Коцурак Тетяна Юріївна - керівник Костик Н.О.
Усім стажистам та керівникам стажування нагадую: Ви повинні відзвітувати перед Радою про хід стажування два рази: за два та шість місяців. При звіті за два місяці за 10 днів до чергового зсідання Ради ( кожна третя середа місяця) стажист направляє електронною поштою на моє імя (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) пакет документів: план , щоденник з відмітками про виконання за два місяці, висновок керівника про хід стажування, документи, які підготував стажист за цей період. Такі ж документи і в ті ж терміни потрібно направити і при остаточному звіті за шість місяців. При цьому надаються до Ради також всі документи у паперовій формі ( після засідання Ради повертаються стажисту).
Нагадую, що всі стажисти повинні на протязі 6 місяців пройти спеціальний курс підготовки у Вищій школі адвокатури ( усі умови зарахування та навчання на сайті ВША) та отримати сертифікат.
У випадку несвоєчасного подання документів, або неякісних документів Рада адвокатів може прийняти рішення про припинення стажування. Однак, вважаю, що до цього не дійде. Удачі Вам!!!