Високоповажній  Костик Наталії Олександрівні, адвокату, голові кваліфікаційної палати КДКА Вінницької області від всієї адвокатської спільноти Вінниччини:

       

          Дорога  наша колего та імениннице: хочемо сказати, що ми всі Вас дуже цінуємо та поважаємо, і тому, вітаючи з ювілеєм, насамперед бажаємо Вам того, що дуже важливо для будь-якої людини: гарного настрою, успіхів у повсякденних справах, міцного здоров'я, взаємоповаги та уваги від колег, рідних та близьких. 

 

Ви чесно і добросовісно на протязі  тривалого часу по сьогоднішній день несете адвокатську вахту, зарекомендували себе висококваліфікованим та грамотним фахівцем. Вас завжди відзначали порядність, активна життєва позиція, добросовісність, високий професіоналізм та відповідальність за роботу. Цим Ви заслужили беззаперечну повагу серед колег.

 

Ми бажаємо Вам вірити у власні сили, міцно стояти на ногах, постійно рухатися вперед. І нехай удача постійно супроводжує Вас,   а Ваш дім буде повною чашею, щоб у ньому були спокій і благополуччя, а улюблені та близькі люди завжди знаходились поруч.

 

Ми пишаємося Вами. Щоб не тільки в День Вашого ювілею, але й завжди звучали найприємніші та найщиріші слова на Вашу адресу, щоб Ви знали, як Вас шанують і люблять люди.

 

Нехай доля дарує Вам тільки щасливі миті життя, та втілює все задумане. Доброго Вам і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням. 

 

 

 

Голова Ради адвокатів

Вінницької області

Терещенко О.В.

 

 

(01.06.2020 р.)