Рішенням Ради адвокатів Вінницької області від 18 березня 2020 р. видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ:
 
1.  Пенькас Вікторія Миколаївна – керівник Арустамян А.Е.
 
2. Лапунько Олена Миколаївна -керівник Лаврова Л.І.
 
3. Павліченко  Сергій Анатолійович-керівник Шуляк В.М.
 
4. Гурба Людмила Анатоліївна-керівник Гурба М.В.
 
5. Зянько Ніна Георгіївна -керівник Лукавський А.В.
 
6. Кришталь Олександр Олександрович -керівник Сілакова О.Ю.
 
7. Зелінський Ярослав Володимирович -керівник Грачов А.В.
 
Усім стажистам та керівникам стажування нагадую: Ви повинні відзвітувати перед Радою про хід стажування два рази: за два та шість місяців. При звіті за два місяці за 10 днів до чергового зсідання Ради ( кожна третя середа місяця) стажист направляє електронною поштою на моє імя (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) пакет документів: план , щоденник з відмітками про виконання за два місяці, висновок керівника про хід стажування, документи, які підготував стажист за цей період. Такі ж документи і в ті ж терміни потрібно направити і при остаточному звіті за шість місяців. При цьому надаються до Ради також всі документи у паперовій формі ( після засідання Ради повертаються стажисту).
 
Нагадую, що всі стажисти повинні на протязі 6 місяців пройти спеціальний курс підготовки у Вищій школі адвокатури ( усі умови зарахування та навчання на сайті ВША) та отримати сертифікат.
 
При відсутності сертифіката свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю не видається.
 
У випадку несвоєчасного подання документів, або неякісних документів Рада адвокатів може прийняти рішення про продовження до 3-х місяців стажування, або припинення стажування.
 
Все ж думаю, що до цього не дійде.
 
Удачі Вам!!!