Кожен з нас пам’ятає той день, коли після закінчення ВУЗу отримав диплом з такою бажаною відміткою спеціальності – юрист. Життя розкидало нас різними стежинами, адже діяльність фахівця з правознавства може бути абсолютно різною: судді, нотаріуси, прокурори, адвокати, співробітники правоохоронних структур, нотаріуси, викладачі, експерти, та багато інших! І ми пройшли свій тернистий шлях з честю та достоїнством. Деколи було важко залишатися вірним своєму обов’язку, але наша робота й наше покликання було завжди у відшукуванні справедливості, допомозі людям, прийнятті юридично виважених рішень.
У кожного з нас залишаються в серці та пам’яті значимі професійні історії, колективи колег та однодумців.
Світова практика свідчить, що юриспруденція є однією із самих значимих професій у світі, без якої неможливе нормальне існування та функціонування жодної країни.
Святкова дата в календарі українських правознавців вперше з’явилася 16 вересня 1997 року згідно з Указом Президента України № 1022/97. 8 жовтня – знаменний день для всіх співробітників юридичної галузі, незалежно від обраної нами сфери.
Від імені Ради адвокатів Вінницької області прийміть найщиріші побажання з Днем юриста України. Зичимо Вам від щирого серця непереможного здоров’я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості й найміцніших сил. Бажаємо не знати помилок та невдач, утоми і безвиході. Нехай усі Ваші справи закінчуються успішно, а в особистому житті нехай буде щастя, спокій та любов, щоб наша робота завжди приносила нам радість і задоволення.
Вітаємо!!!!!
На изображении может находиться: текст