Доброго дня.

Асоціація адвокатів України звертається до Вас із проханням поширити інформацію серед адвокатів Вашого регіону про конкурс. 

Конкурс полягає у відборі кращих історій про практику, життя та цікаві факти і випадки, що зустрічали на своєму шляху адвокати. А наприкінці року планується випуск книги — Історії адвоката, в яку увійдуть розповіді практиків з усіх куточків країни. 

Участь у конкурсі безкоштовна, а долучитися може кожен. Для цього необхідно викласти свою історію та направити нам електронним листом. Детальніше про конкурс у додатку.


Просимо Вашу Раду адвокатів регіону підтримати проект інформаційно.
Чекаємо на зворотній зв'язок та сподіваємося на співпрацю.

З повагою,
Марія Місюра, відділ PR та маркетингу ААУ
+3 8(095) 533 61 21
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Історії адвоката: Ваш досвід на сторінках книги (конкурс)

 

Ви пам’ятаєте як ще в студентські роки вивчали і захоплювалися судовими промовами та історіями Ціцерона, Плєвако чи Коні? 

 

Головне, що об’єднує цих майстрів слова — навіть буденна справа може стати знаковою історією для захисника в кримінальному процесі. Чи не кожен адвокат на професійному шляху зіштовхується з нестандартними історіями та ситуаціями, що потребують неформального підходу та креативу.  Саме ці історії і формують адвокатуру, та є спадком для наступників. 

 

Асоціація адвокатів України, Адвокатське об'єднання «Barristers» та Видання «Юридична практика» започаткували проект, покликаний зафіксувати найкращі історії української адвокатури на папері у збірку — Історії адвоката. Це буде перша в Україні книга, яка розповість про адвоката не лише як про професіонала, а як про особистість. 

 

Учасники конкурсу можуть розповісти про свій шлях становлення, поділитися цікавим досвідом, нестандартним підходом до вирішення справ, приголомшливими ситуаціями на шляху боротьби за справедливість, розвіяти міфи про професію та відкрити секрети успіху. 

 

Ваша історія може увійти в книгу вже у цьому році. Долучитися до проекту дуже просто. Якщо Ви адвокат і хочете поділитися цікавою історією зі своєї практики — до 31 жовтня 2019 року викладіть свою розповідь на папері (до 2 сторінок — шрифт Times New Roman 12, до 12000 знаків з відступами) та направте на нашу електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Кращі з надісланих історій за результатами конкурсного відбору, наприкінці року будуть надруковані у виданні. 

 

Участь у конкурсі безкоштовна.

Більше інформації про проект на сайті: https://bitly.su/mEWF   

 

З питань участі у конкурсі: керівник проекту Наталія Журавльова

тел.моб.:+38(067) 239 86 90, +38(067) 343 34 07

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.