Шановні колеги. 
Наближається День Перемоги, День пам’яті та примирення 8-9 травня . У кожного з нас ці дні , якщо відкинути політику, зріють у пам’яті по різному: як святкові та пам’ятні весняні бузкові та тюльпанові дні з ветеранами біля обелісків, шанування їхнього великого подвигу у війні з фашизмом, або як дні невимовного смутку за погиблими у цій страшній війні воїнами, нашими родичами. Багатьом цей день пам’ятається як сльози вдів та дітей , які не дочекалися своїх рідних з фронтових доріг. Немає мабуть жодної родини, якої би не торкнулося страшне крило безпощадної війни. Війна це не завжди доблесть , біле та чорне, а у більшості випадків смерть, руїни, та сльози….Багато наших ветеранів билися з фашизмом та тоталітарним сталінським режимом на інших фронтах. 
За плином часу проходить переосмислення усіх цих процесів, багато політиків затягують святкування 9 травня у свої меркантильні та вузько політичні інтереси, і забувають свої лозунги вже на наступний день. Війна – це не завжди красива телевізійна картинка на день 9 травня у руках чиновників та політиків, а щось трагічніше….
Вже не залишилося жодного адвоката, нашого колеги, який би безпосередньо приймав участь у війні, але ми пам’ятаємо кожного з них, їхню чесну працю на адвокатській ниві, ми вдячні їм за ратні подвиги під час війни , за те, що ми залишилися живі, за їх трудові звитяги після війни, за підняття авторитету адвокатури. Низько вклоняємося перед Вами і зобов’язуємося нести Ваші звитяги дальше.
В ці дні ми зобов’язані також висловити безмірну вдячність та пам'ять усім нашим близьким та рідним , які підтримували воїнів у тилу, ростили та виховували дітей без батьків та матерів, які також на своїх плечах та натруджених руках винесли тягар війни та післявоєнних років.
Зі прийдешнім святом Вас, Днем Перемоги , пам’яті та примирення!!!!

Рада адвокатів Вінницької області