15 травня 2019 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів Вінницької області, на якому буде у тому числі розглядатися питання про видачу свідоцтв стажистам, які пройшли шестимісячний термін стажування.

У зв’язку з цим у відповідності до Положення про порядок проходження стажування таким стажистам та керівникам стажування необхідно до 10 травня 2019 року подати до Ради адвокатів Вінницької області:

1. Матеріали стажування (план, щоденник, висновок керівника стажування про готовність стажиста до адвокатської діяльності, підготовлені стажистом проекти адвокатських документів) подаються в електронному та письмовому вигляді. У електронному вигляді на електронну пошту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
2. Окрім того кожен зі стажистів повинен до цього часу пройти електронні курси вступу у професію у Вищій школі адвокатури, маючи на руках відповідний сертифікат про закінчення курсів.
3. Розгляд питання на засіданні Ради здійснюється при особистій присутності стажиста та керівника стажування.

Наголошуємо на тому, що несвоєчасна подача документів про проходження стажування або відсутність сертифікату змусить Раду адвокатів продовжити стажування з відповідною додатковою оплатою.

Рада адвокатів Вінницької області