Національною асоціацією адвокатів України 20 квітня 2019 року у м. Вінниця буде  проведено другий очний  спільний тренінг  НААУ та Ради Європи за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» для учасників тренінгу що відбувся у м. Вінниця 27 жовтня 2018 року.

В рамках другого очного тренінгу 20 квітня 2018 року буде підведено підсумки щодо заочного самостійного навчання учасників, обговорені питання учасників, які виникали під час проходження навчання та  розглянуті процедурні аспекти позитивних обов’язків відповідно до ст. 3 Конвенції.

Всім учасникам  першого очного тренінгу буде видано сертифікат підвищення кваліфікації НААУ. Учасники які успішно пройшли навчання згідно вказаного дистанційного курсу отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.

До участі запрошуються всі учасники які проходять навчання за дистанційним курсом програми HELP та були присутні на першому очному тренінгу у м. Вінниця,  який відбувся 27 жовтня 2018 року.

Місце проведення заходу буде повідомлено пізніше. 

Орієнтовний час проведення заходу з 10.00 по 13.00 год.

За додатковою інформацією стосовно тренінгів НААУ та Ради Європи звертатися  до Координатора програми Європи HELP від адвокатури
 (тел. 067 71 82 002, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).