Шановні колеги!

Отримайте залікові бали від національних та міжнародних установ!

 

 

Ось і розпочався новий трудовий рік, а команда Експертно-правової групи «Незалежний інститут судових експертиз» спільно з Міжнародним інститутом експертиз I.I.Expertise уже підготувала для Вас новий формат та програму заходів з підвищення кваліфікації адвокатів у форматі «Ранкова кава з експертом».

 18 жовтня в Києві ми проведемо другий сертифікований семінар-практикум з цього циклу, тема якого: «Евристичні підходи у вирішенні психологічних експертиз. Дослідження текстів:  висвітлення нової практики».

 В рамках заходу ми розглянемо дві теми, присвячені психологічній та лінгвістичній експертизі, а також проведемо Q&A сесію, з час якої учасники зможуть задати питання експертам та отримати максимум практичної інформації.

Актуальність

 

 Особливість «Ранкової кави з експертом» - це участь у якості лекторів не лише українських, але і міжнародних експертів, що працюють у різних юрисдикціях світу. Адже за плечами НІСЕ – проведення масштабних комплексних експертиз міжнародною групою експертів, що призначались суддями в особливо складних та резонансних судових справах. Тому нашим експертам є, що розповісти з міжнародної практики проведення  експертиз. 

 Завдяки участі міжнародних експертів у якості лекторів Ви матимете змогу ознайомитися з передовим міжнародним досвідом та дізнатися про особливості призначення та проведення експертизи відповідно до законодавства країн ЄС.

 

 

Де та коли

 

Захід відбудеться м.Київ, 18 жовтня 2018 року з 10:00 до 13:00

Місце проведення заходу уточнюється та буде повідомлено окремо. 

 

 Вартість участі у заході  – 450 грн.

У вартість входить: лекція,  сніданок, роздаткові матеріали, сертифікат   

(3 залікові бали)

 Не зволікайте, подавайте заявку на участі уже сьогодні, адже кількість місць обмежена! Отримайте цінні знання, практику, ефективний нетворкінг та залікові бали!

Кількість місць обмежена, тому заявки на участь у заході приймаються

до 12 жовтня включно.

Оплата участі у заході має бути здійснена до 15 жовтня включно. Рахунок на сплату участі буде Вам відправлений після участі реєстрації тут: https://goo.gl/forms/G3N3sIfMzM68e7Bb2

Зареєструватись можна за телефоном 067-5555-222/050-360-16-82 

Електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або онлайн, натиснувши на кнопку 

  
Реєстрація
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Facebook Вконтакте YouTube