Шановна Кароліна Леонтіївно!

Користуючись нагодою, вітаю Вас та всю адвокатську спільноту зі святом Різдва Христового та новим Роком!
Хочу повідомити, що у 2018 році, починаючи із 20 січня 2018 року по 31 березня 2018 року, ТОВ "ПАРТНЕРИ ФЕМІДИ" проводить у приміщенні Кіровоградського

регіонального відділення Торгово-промислової палати України (за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул.Преображеньська, 79-А) серію семінарів за участю спеціально запрошених суддів місцевих, господарського та адміністративного, апеляційних та касаційного суду України (список семінарів та їх тем додається до цього листа).

 

 ПЕРЕГЛЯНУТИ 

 

 


Шановна Ольго Василівно!

Користуючись нагодою, вітаю Вас та всю адвокатську спільноту зі святом Різдва Христового та новим Роком! Хочу повідомити, що у 2018 році, починаючи із 20 січня 2018 року по 31 березня 2018 року, ТОВ "ПАРТНЕРИ ФЕМІДИ" проводить у приміщенні Кіровоградського регіонального відділення Торгово-промислової палати України (за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул.Преображеньська, 79-А) серію семінарів за участю спеціально запрошених суддів місцевих, господарського та адміністративного, апеляційних та касаційного суду України (список семінарів та їх тем додається до цього листа).  

 

 ПЕРЕГЛЯНУТИ 

 

 


Графік проведення семінарів ТОВ "ПАРТНЕРИ ФЕМІДИ" 

 

 ПЕРЕГЛЯНУТИ 

 

ціна -550 грн з слухача-адвоката