Рада адвокатів Вінницької області щиро вітає Вас з професійним святом – Днем адвокатури!

Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів, долає труднощі самоврядування, щоби зрештою від Його Величності Закону, а не мінливих політичних вітрів, залежало забезпечення прав гарантованих нашим співвітчизникам Конституцією України.

 

 

Нам приємно відзначити Ваше відповідальне ставлення до своїх обов’язків та Вашу принциповість у вирішенні важливих питань. Ви завжди зберігаєте нестримне прагнення діяльності, невичерпний запас енергії і наполегливості у вирішені поставлених перед Вами задач.

Саме від професії адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем адвокатури! Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у нашій нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української держави!

Миру Вам, миру нашій Україні!

 

 

Голова ради адвокатів

Вінницької області                                       Терещенко О.В.

19.12.2017 р.