У адвокатів викликало великий резонанс обговорення нового Порядку підвищення кваліфікації. Про основні положення цих правил можна зрозуміти з інтервю: (Про нову редакцію Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України - заступник голови Національної асоціації адвокатів України, Валентин Гвоздій). Це інтервю розміщено на нашій сторінці у фейсбук. Бажаючим просимо переглянути це інтервю та обговорити його на засіданні Ради адвокатів Вінницької області. Обговорення цього питання планується на 15 годину 17 липня 2019 року в приміщенні Ради.

Доброго дня.

Асоціація адвокатів України звертається до Вас із проханням поширити інформацію серед адвокатів Вашого регіону про конкурс. 

Конкурс полягає у відборі кращих історій про практику, життя та цікаві факти і випадки, що зустрічали на своєму шляху адвокати. А наприкінці року планується випуск книги — Історії адвоката, в яку увійдуть розповіді практиків з усіх куточків країни. 

Участь у конкурсі безкоштовна, а долучитися може кожен. Для цього необхідно викласти свою історію та направити нам електронним листом. Детальніше про конкурс у додатку.


Просимо Вашу Раду адвокатів регіону підтримати проект інформаційно.
Чекаємо на зворотній зв'язок та сподіваємося на співпрацю.

З повагою,
Марія Місюра, відділ PR та маркетингу ААУ
+3 8(095) 533 61 21
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Історії адвоката: Ваш досвід на сторінках книги (конкурс)

 

Ви пам’ятаєте як ще в студентські роки вивчали і захоплювалися судовими промовами та історіями Ціцерона, Плєвако чи Коні? 

 

Головне, що об’єднує цих майстрів слова — навіть буденна справа може стати знаковою історією для захисника в кримінальному процесі. Чи не кожен адвокат на професійному шляху зіштовхується з нестандартними історіями та ситуаціями, що потребують неформального підходу та креативу.  Саме ці історії і формують адвокатуру, та є спадком для наступників. 

 

Асоціація адвокатів України, Адвокатське об'єднання «Barristers» та Видання «Юридична практика» започаткували проект, покликаний зафіксувати найкращі історії української адвокатури на папері у збірку — Історії адвоката. Це буде перша в Україні книга, яка розповість про адвоката не лише як про професіонала, а як про особистість. 

 

Учасники конкурсу можуть розповісти про свій шлях становлення, поділитися цікавим досвідом, нестандартним підходом до вирішення справ, приголомшливими ситуаціями на шляху боротьби за справедливість, розвіяти міфи про професію та відкрити секрети успіху. 

 

Ваша історія може увійти в книгу вже у цьому році. Долучитися до проекту дуже просто. Якщо Ви адвокат і хочете поділитися цікавою історією зі своєї практики — до 31 жовтня 2019 року викладіть свою розповідь на папері (до 2 сторінок — шрифт Times New Roman 12, до 12000 знаків з відступами) та направте на нашу електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Кращі з надісланих історій за результатами конкурсного відбору, наприкінці року будуть надруковані у виданні. 

 

Участь у конкурсі безкоштовна.

Більше інформації про проект на сайті: https://bitly.su/mEWF   

 

З питань участі у конкурсі: керівник проекту Наталія Журавльова

тел.моб.:+38(067) 239 86 90, +38(067) 343 34 07

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Some Image
Запрошення
на
дводенний правовий практикум


9-10 липня 2019 року
  

м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б (конференц-зал Національної академії прокуратури України)


Тема практикуму:

Правові позиції Європейського суду з прав людини та Суду Європейського Союзу. Право на мирне володіння майном: європейський та національний досвід.

Спікери:

1.СТЕФАНЧУК Руслан Олексійович – представник Президента України, Представник Президента України у Верховній Раді України, д.ю.н., професор, член-кореспондент Національної академії правових наук, заслужений діяч науки і техніки

 

2.КІБЕНКО Олена Рувімівна – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, д.ю.н, доцент

 

3.ЛІЩИНА Іван Юрійович – Заступник Міністра юстиції України, Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини

 

4.СМИРНОВА Ксенія Володимирівна – експерт проекту Association4U, д.ю.н., професор кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка

 

5.СВЯТУН Олена Володимирівна – експерт проекту Association4U, к.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка

 

6.ДРОЗДОВ Олександр Михайлович – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, член Науково-консультативних рад при Верховному Суді, Конституційному Суді та Національній асоціації адвокатів України, к.ю.н., доцент, заслужений юрист України

 

7.КОМАРОВА Тетяна В’ячеславівна – д.ю.н., доцент кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

 

8.ПЛОТНІКОВА Вероніка Петрівна – начальник відділу дослідження проблем прокурорської діяльності  у сфері міжнародного права та впровадження практики ЄСПЛ науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України, к.ю.н

 

9.ФЕДОРОВА Алла Леонідівна – експерт проекту Ради Європи, сертифікований тренер програми HELP Ради Європи, к.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка

 

10.НАКОНЕЧНИЙ Ігор Михайлович – приватний виконавець виконавчого округу м. Києва


Кожен учасник практикуму отримає:
 
 

-Збірник «Судова практика Верховного Суду. Правові позиції Європейського суду з прав людини та Суду Європейського Союзу (електронне видання)
-Відеозапис практикуму (для онлайн учасників заходу)

-Сертифікат учасника для правників, суддів, прокурорів, викладачів
-Сертифікат про підвищення кваліфікації та зарахування 10 балів для адвокатів-учасників
 
 
Вартість участі: 3250 грн. - фактична участь, 2250 грн. - онлайн перегляд.

Постійним учасникам, учасникам з інших міст, викладачам, студентам передбачені додаткові знижки.
У
Перейти на сайт практикуму

*Усі кошти спрямовуються виключно на організаційні витрати

 

Увага! Просимо всіх учасників, які зареєструвалися для участі у практикумі запитання спікерам практикуму надсилати на електронну пошту: pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com 
 

Some Image
Співорганізатор:
 
НААУ
 
Facebook
Юридичний портал
Мой сайт
 
Умови участі: 

(044)-537-51-04   

(068)-420-13-36
Оформлення участі на сайті:

http://rd.ua/ua

* Увага! Кількість учасників обмежена
* Для постійних учасників діють персональні знижки (5% за кожен раніше відвідуваний практикум)

 

Шановні колеги!

На обговорення адвокатів виноситься питання про методику і методологію дій адвокатів при ознайомленні з матеріалами кримінального провадження після закінчення слідства.

Це викликано тим, що до Ради адвокатів приходять непоодинокі звернення правоохоронних та слідчих органів, прокуратури щодо неналежної поведінки (на їх думку) окремих адвокатів на стадії відкриття матеріалів справи у кримінальному провадженні , і в першу чергу це так звані затягування термінів цієї слідчої дії, безпідставні та необґрунтовані клопотання, ігнорування викликів, нез’явлення на слідчу дію без поважних причин, розпалювання конфліктної ситуації вже під час вивчення матеріалів і т.і.

Можливо у цьому в кожному конкретному випадку з точки зору адвоката є якийсь сенс, методичний резон, направлений на захист інтересів клієнта. Можливо????

На нашу думку є два алгоритми дій адвоката на цій стадії: законні дії чітко у відповідності з нормами ст..290 КПК України та Правилами адвокатської етики та дії , які все ж дають підстави стверджувати про незаконність дій адвоката.

Який алгоритм краще вибрати і у якому випадку? Чи допустимі в якісь частині дії адвоката, на які скаржаться правоохоронні органи? Нас цікава Ваша думка!! З нетерпінням чекаємо Ваших аргументів, висновків, пропозицій!!!!

                                  Рада адвокатів Вінницької області

Оголошення вже не знаю який раз!!!!!!
В бухгалтерії зависло п’ять платежів про сплату єдиного внеску від адвокатів на розвиток адвокатського самоврядування без вказівки прізвища платника ( тих, хто сплачував через платіжний термінал банку)
Прохання , перевірити всі свої платіжки по сплаті внеску, чи немає серед них наступних платежів, а саме:
21.01.2019 року через Райфайзен банк Аваль 1344 грн.
01.02.2019 року через АТ Альфа банк 1344 грн.
03.04.2019 року через Ощадбанк 1344 грн.
12.04.2019 року через Райфайзен банк Аваль 1344 грн.
19.04.2019 р. через АТ АКБ Львів 1344 грн.
      Наш бухгалтер чекає Вас з цими квитанціями чи платіжками.
                     Рада адвокатів Вінницької області

В ці дні святкує свій ювілей легенда нашої адвокатури, непересічна особистість, цікава людина, товариш, учитель цілого покоління наших колег        

                                 Мультян Владлен Володимирович!

Який прекрасний, благословенний ювілей! Мудрості вже не займати, досвід просто зашкалює, тіло ще бадьоре і майже молоде, а душа сповнена любові і співпереживання!

У день народження вітаємо Вас і бажаємо дуже міцного здоров’я, щоб вистачило до столітнього ювілею, сили і волі, щоб зміцнювати себе фізично і духовно! Бажаємо поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких і рідних людей, а ще захоплення в очах оточуючих!

Нехай життя грає всіма барвами веселки і дарує Вам найкращі дні, в яких не буде поспіху і суєти, стресів і тривог, а будуть тільки тепле сонце, бездонне небо, ліс і поле ніжної зелені, де ласкавий вітерець цілує Вас і обіймає!

              З повагою, від імені усієї адвокатської спільноти

                                  Рада адвокатів Вінницької області

На засіданні Ради адвокатів Вінницької області 15.05.2019 року видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ:
1. Мандзій Надія Камілівна – керівник Мазур С.М.
2. Панасюк Наталія Антонівна – керівник Ланге С.Ю.
3. Мазур Вадим Вікторович – керівник Коваль Н.О.
4. Гопкін Павло Валерійович – керівник Усов Ю.В.
5. Левіт Тетяна Сергіївна – керівник Федчук Т.М.
6. Уманець Оксана Юріївна – керівник Гурба М.В.
7. Мерженко Тетяна Петрівна – керівник Кучер В.М.
8. Олексюк Тетяна Святославівна – керівник Слободян Г.В.
9. Люльчак Людмила Петрівна – керівник Терещенко О.В. 
10. Чабан Сергій Валерійович – керівник Цепляєв С.В.

Нагадаю, що стажисти повинні відзвітувати за хід стажування за два місяці в електронній формі, направивши за десять днів до чергового засідання Ради, яке відбувається кожну третю середу місяця, на мою електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) електронний звіт , який складається з плану стажування, щоденника, документів, висновку керівника стажування. Документи надаються у Ворді та зархівованому вигляді.
Також нагадую, що всім якомога раніше необхідно записатися та пройти спеціальні електроні курси (адаптаційний курс для стажистів) у Вищій школі адвокатури та отримати сертифікат до завершення шестимісячного стажування, оскільки без сертифіката свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю не видається.
По закінченню стажування до Ради адвокатів надаються також всі документи у паперовій формі, які після засідання Ради будуть повернуті стажисту.
Заступник Голови Ради Юрковський А.П.

Радою адвокатів області проводиться моніторинг адміністративних справ щодо вимог органів Державної фіскальної служби до адвокатів про сплату заборгованості по Єдиному соціальному внеску, адвокатами ( самозайнятими особами, які проводять незалежну професійну діяльність), які є одночасно приватними підприємцями-физичними особами і вже сплачують ЄСВ. Окрім того, органи державної фіскальної служби одноособово , без заяви та згоди адвокатів ставлять їх на облік як самозайнятих осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, вимагаючи подвійних звітів та подвійної сплати ЄСВ.

Багато наших колег звернулося до адміністративного суду з позовними заявами про незаконність таких вимог і перші судові рішення задовольняють такі позови адвокатів. І це фактично єдиний вихід з ситуації що склалася. Затягування зі зверненням до суду адвокатів, які отримали податкові вимоги може призвести до порушення шестимісячного терміну звернення до адміністративного суду.

Зразки позовної заяви можна отримати у Раді адвокатів області.

Слід також мати на увазі, що навіть при судових рішеннях на користь адвокатів, мають місце випадки, коли органи ДФС надсилають нові вимоги про заборгованість уже за новий період. 
У зв’язку з уникненням цього адвокатам під час звернення до адміністративного суду з вимогою про незаконність вимог також ставити вимогу наступного змісту:

«Визнати протиправними дії Головного управління ДФС у Вінницькій області щодо взяття (дата) на облік (ПІП), як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування як самозайнятої особи, яка провадить незалежну професійну діяльність і зобов'язати Головне управління ДФС у Вінницькій зняти (ПІП) обліку як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування як самозайнятої особи, яка провадить незалежну професійну діяльність»
Рада адвокатів буде інформувати адвокатів і в подальшому з приводу зазначеної вище проблеми.

Рада адвокатів Вінницької області

Знову для тих, хто заплатив внесок на розвиток адвокатського самоврядування, не зазначивши свого прізвища;
Нові факти:
22.01.2019 р. - через райфайзенбанк аваль.
01.02.2019 р. - через Альфабанк
03.04.2019 р. - через АТ Ощадбанк
12.04.2019 р. - через Райфайзенбанк аваль.

Ви рахуєтесь боржниками, тому наш бухгалтер чекає Вас з квитанцією.- терміново.

Сторінка 1 із 9

Що до єдиного внеску на розвиток адвокатського самоврядування та розміру внесків за стажування

У 2018 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування складе   1600 грн.  Цю суму адвокати можуть внести до 31 січня…

Події

loader
Dizain SVB