На засіданні Ради адвокатів Вінницької області 15.07.2020 р. видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ наступним стажистам:
1. Мудрий Олег Григорович – керівник Вишаровська В.К.
2. Чепурна Світлана Володимирівна – керівник Грабік О.А.
3. Кононова Євгенія Андріївна – керівник Корченюк Р.В.
4. Підлужняк Семен Олексійович – керівник Арустамян А.Е.
5. Юрець Світлана Вікторівна – керівник Сілакова О.Ю.
6. Кацюба Максим Сергійович – керівник Медончак М.М.
7. Вихристюк Марина Андріївна – керівник Хоменчук К.Л.
8. Лисий Олександр Васильович –кервівник Аліфанова Л.І.
Усім стажистам та керівникам стажування нагадую: Ви повинні відзвітувати перед Радою про хід стажування два рази: за два та шість місяців. При звіті за два місяці за 10 днів до чергового зсідання Ради ( кожна третя середа місяця) стажист направляє електронною поштою на моє імя (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) пакет документів: план , щоденник з відмітками про виконання за два місяці, висновок керівника про хід стажування, документи, які підготував стажист за цей період. Такі ж документи і в ті ж терміни потрібно направити і при остаточному звіті за шість місяців. При цьому надаються до Ради також всі документи у паперовій формі ( після засідання Ради повертаються стажисту).
Нагадую, що всі стажисти повинні на протязі 6 місяців пройти спеціальний курс підготовки у Вищій школі адвокатури ( усі умови зарахування та навчання на сайті ВША) та отримати сертифікат.
У випадку несвоєчасного подання документів, або неякісних документів Рада адвокатів може прийняти рішення про припинення стажування. Однак, вважаю, що до цього не дійде. Удачі Вам!!!
 

 Головам Рад адвокатів регіонів

 

 

Щодо надання інформації стосовно

проведення Всеукраїнського

конкурсу “Pro bono”

 

 

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством проводить Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono. Конкурс проводиться у співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» з метою активізації адвокатської спільноти України для надання правничої допомоги Pro bono, відзначення адвокатів Pro bono, справи яких сприяли захисту значного суспільного і особистого інтересу та покращення доступу до професії правничої допомоги серед осіб, яких зараховують до категорії малозабезпечених, та інших уразливих верств населення (умови проведення конкурсу розміщені на сайті НААУ https://unba.org.ua/news/5544-vseukrains-kij-konkurs-pravnichoi-dopomogi-pro-bono.html та додаються до листа).

Національна асоціація адвокатів України просить довести інформацію про конкурс до відома адвокатів регіону.

 

Додаток: умови проведення Всеукраїнського конкурсу правничої допомоги Pro bono на 3 арк.

 

 

 

З повагою,

Голова

Національної асоціації адвокатів України,

Ради адвокатів України                                                          Л. П. Ізовітова

 

 

 

 

 

 

Умови

проведення Всеукраїнського конкурсу правничої допомоги Pro bono

 

Загальні положення

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету з питань взаємодії з громадянським суспільством проводить Всеукраїнський конкурс правничої допомоги Pro bono.

Конкурс проводиться у співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги».

 

Мета конкурсу

 • Активізація адвокатської спільноти України на надання правничої допомоги Pro bono;
 • Відзначення адвокатів Pro bono, справи яких сприяли захисту значного суспільного або особистого інтересу;
 • Покращення доступу до професійної правничої допомоги серед осіб, яких зараховують до категорії малозабезпечених, та інших уразливих верств населення.

Учасники конкурсу

Адвокати, які мають діюче свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, згідно із Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

 

Призовий фонд конкурсу

Три адвокати, заявки яких конкурсна комісія визнає такими, що найбільш відповідають умовам та критеріям конкурсу будуть відзначені цінними подарунками (планшетний комп’ютер Apple Ipad 32 або аналогічний за вартістю та функціоналом).

Під цінним подарунком маємо на увазі отримання призу в безстрокове безоплатне користування.

 

Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться у два етапи:

 • І етап – відбір заявок на участь конкурсу - проводиться з 1 червня по 1 вересня 2020 року;
 • ІІ етап – оцінка поданих заявок та нагородження переможців - проводиться з 1 по 31 вересня 2020 року.

На першому етапі конкурсу зацікавлені учасники мають заповнити аплікаційні онлайн-форми за наступним посиланням https://forms.gle/ePPnxGGpaaBGJ4zV8

В аплікаційній формі учасник надає необхідну контактну інформацію організаторам, а також описує у знеособленому вигляді успішну історію надання правничої допомоги, що відповідає наступним критеріям:

 • правнича допомога надавалася протягом останніх трьох років – не раніше 1 січня 2017 року;
 • правнича допомога надавалася за власною ініціативою адвоката, а не на підставі ордера або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги;
 • надання правничої допомоги відповідало концепції Pro bono – адвокат не отримав та не очікує отримати в майбутньому жодної матеріальної вигоди за надання цієї допомоги;
 • правнича допомога надавалась:
 • малозабезпеченим особам, тобто особам, які не мають фінансової можливості оплатити послуги з надання правової допомоги;

АБО

 • особам, яких зараховують до вразливих верств населення (пенсіонери, люди з інвалідністю, члени багатодітних сімей, одинокі батьки, паліативні пацієнти, учасники бойових дій, учасники війни та особи прирівняні до них, ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС, ВПО, учасники АТО та ООС тощо).

 

Кожен учасник може подати для участі в конкурсі лише одну заявку. У разі подання двох і більше заявок розглядатися буде заявка, що була подана раніше.

 

Наприкінці першого етапу проведення конкурсу конкурсна комісія відбере 30 найуспішніших заявок, із яких будуть обрані три переможці конкурсу.

На етапі оцінювання відібраних заявок, конкурсна комісія може контактувати з учасником щодо підтвердження достовірності поданої інформації, встановлення рівня задоволеності клієнта наданою правничою допомогою тощо.

Відібрані до другого етапу конкурсу учасники, з дотриманням вимог ст. 22 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», повинні бути готові надати посилання на судові рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень, чи інші підтверджуючі документи.

 

Основними критеріями оцінювання заявок є наступні:

 • захищено значний суспільний інтерес – вирішення такої справи було прецедентним для вирішення інших аналогічних справ; здійснювалося в інтересах великої кількості осіб, принесло значну користь місцевій громаді, дало змогу запобігти системним порушенням прав людини з боку органів державної влади або місцевого самоврядування;
 • захищено значний особистий інтерес клієнта – вирішення справи уможливило запобігти ушкодженню життя та здоров’я клієнта чи інших осіб; вирішення справи дало змогу запобігти відчуженню власності клієнта; незаконному звільненню клієнта з роботи чи іншому суттєвому порушенню трудових прав; уникнути незаконних стягнень із фізичної особи-підприємця чи подолати перешкоди в доступі до підприємницької діяльності; вирішення справи дозволило запобігти суттєвому порушенню права клієнта на доступ до правосуддя (неправомірному стягненню значної суми коштів, пропущенню строків оскарження тощо).

Організатор залишає за собою право на оприлюднення успішних історій у знеособленому вигляді із дотриманням вимог про збереження адвокатської таємниці.

Підведення підсумків та нагородження переможців

Результати конкурсу протягом 15 днів після завершення другого етапу конкурсу будуть опубліковані на веб-сайті Національної асоціації адвокатів України https://unba.org.ua/ та надіслані учасникам на надану ними адресу електронної пошти.

 

Координатор конкурсу – Комітет з питань взаємодії з громадянським суспільством.

Голова Комітету Місяць Віталій Петрович.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон для довідок +38063801440

Кого зацікавить черговий онлайн семінар для адвокатів Вінницької області , організований НААУ на 28 липня на 16 год. (2 бали) (захист інтелектуальної власності) реєстрається проводиться через ВША

Шановні колеги!

Комітет НААУ з питань юридичної освіти ініціював запуск проекту «Практика онлайн», спрямованого на надання студентству можливості проходити практику в онлайн-режимі в умовах карантинних обмежень.

Проект буде реалізовано у декілька етапів, перший із яких передбачає збір інформації про адвокатів, які бажають долучитися до участі у проекті та надати студентам можливість для проходження практики. Щоб полегшити процес пошуку практикантів, які якнайкраще відповідають вимогам конкретних адвокатів, Комітет НААУ з питань юридичної освіти створив анкету  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIBLEvz1nETyC2YAvryVY4PsRP5DmzSHByzV_4jRt4CTqoGQ/viewform , яку пропонує заповнити тим колегам, які готові приймати студентів для проходження практики у віддаленому режимі.

Отримана інформація буде поширена серед студентів, які навчаються за юридичними спеціальностями.

Комітет НААУ з питань юридичної освіти запрошує всіх охочих заповнити анкету до 06 липня 2020 року, щоб якнайшвидше долучитися до діяльності НААУ з підтримки студентства на шляху професійного розвитку.

Детальна інформація щодо участі у проекті доступна за посиланням https://cutt.ly/Zop6hST.

 

 

УВАГА!!!
Для адвокатів, які підтвердженні ВША на онлайн-
вебінар 26.06.2020р. о 15.00 год. до 17.00 год.
ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВЕБІНАРУ ВСІМ АДВОКАТАМ НЕОБХІДНО :
1.Перед початком вебінару (за 20 хвилин) зі свого мобільного телефону (смартфону) зайти в особистий кабінет ВША НААУ.
2.Перейти на Youtube канал за посиланням : https://www.youtube.com/channel/UCA1lOHCxidvgdhGI7aQPdUw/videos?view=2&flow=grid
3.О 15:00 з’явиться QR-код на вхід (на Youtube каналі, на який ви попередньо перейшли), цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку) для сканування QR-кодів.
Після сканування QR-коду Ви має автоматично перенаправитись на Ваш особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Вашу участь підтверджено!» .
Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, в такому випадку Вам необхідно пройти за цим посиланням, яке з’явиться на екрані (натиснути на це посилання) і потім Ви перенаправитись на Ваший особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Вашу участь підтверджено!» .
4.По закінченню вебінару з’явиться QR-код на вихід, цей код також необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку) для сканування QR-кодів.
Після сканування QR-коду Ви має автоматично перенаправитись на Ваш особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Ваш вихід підтверджено!» .
Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, в такому випадку Вам необхідно пройти за цим посиланням, яке з’явиться на екрані (натиснути на це посилання) і потім Ви перенаправитись на Ваший особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Ваш вихід підтверджено!»
Повідомляємо, що тестів по завершенню вебінару не буде, і бали Вам будуть нараховані автоматично протягом тижня.
Переглянути відповідні бали Ви можете в особистому кабінеті ВША НААУ.

До відома адвокатів!
26.06.2020 р. о 15.00 год.до 17.00 год. відбудеться онлайн-вебінар на тему: "Поділ майна подружжя:загальні положення та окремі особливості" за участь онлайн -вебінару нараховується 2 бали
Лектор: адвокат, к.ю.н., голова Центру сімейно -правових досліджень, науковий співробітник НДІ приватного права і підприємства ім.Ф.Г.Бурчака НАПрН України Простибоженко Олег Сергійович.
Онлайн -вебінар буде на ютуб (youtube) каналі, переходити по посиланню: https://www.youtube.com/channel/UCA1lOHCxidvgdhGI7aQPdUw/videos?view=2&flow=grid&fbclid=IwAR2wIkoDDKk2VJPtuIEQ3tputfUkMFtXqdeqvaFNRrWSCkgF_tvajuISag8
 

На засіданні Ради адвокатів Вінницької області 17.06.2020 р. видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ наступним стажистам:
1. Кухар Інна Володимирівна – керівник Кухар О.І.
2. Татаурова Ірина Миколаївна – керівник Костик Н.О.
3. Тесля Андрій Володимирович – керівник Гуменюк Н.В.
4. Щербакова Ольга Сергіївна – керівник Аліфанова Л.І.
5. Лінник Андрій Володимирович – керівник Ліханова О.В.
6. Соя Руслан Михайлович – керівник Лещенко С.В.
7. Вишневський Андрій Вікторович – керівник Вишневська О.С.
8. Левадська Альона Василівна – керівник Чернілевська Р.В.
9. Коцурак Тетяна Юріївна - керівник Костик Н.О.
Усім стажистам та керівникам стажування нагадую: Ви повинні відзвітувати перед Радою про хід стажування два рази: за два та шість місяців. При звіті за два місяці за 10 днів до чергового зсідання Ради ( кожна третя середа місяця) стажист направляє електронною поштою на моє імя (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) пакет документів: план , щоденник з відмітками про виконання за два місяці, висновок керівника про хід стажування, документи, які підготував стажист за цей період. Такі ж документи і в ті ж терміни потрібно направити і при остаточному звіті за шість місяців. При цьому надаються до Ради також всі документи у паперовій формі ( після засідання Ради повертаються стажисту).
Нагадую, що всі стажисти повинні на протязі 6 місяців пройти спеціальний курс підготовки у Вищій школі адвокатури ( усі умови зарахування та навчання на сайті ВША) та отримати сертифікат.
У випадку несвоєчасного подання документів, або неякісних документів Рада адвокатів може прийняти рішення про припинення стажування. Однак, вважаю, що до цього не дійде. Удачі Вам!!!

 

 

Високоповажній  Костик Наталії Олександрівні, адвокату, голові кваліфікаційної палати КДКА Вінницької області від всієї адвокатської спільноти Вінниччини:

       

          Дорога  наша колего та імениннице: хочемо сказати, що ми всі Вас дуже цінуємо та поважаємо, і тому, вітаючи з ювілеєм, насамперед бажаємо Вам того, що дуже важливо для будь-якої людини: гарного настрою, успіхів у повсякденних справах, міцного здоров'я, взаємоповаги та уваги від колег, рідних та близьких. 

 

Ви чесно і добросовісно на протязі  тривалого часу по сьогоднішній день несете адвокатську вахту, зарекомендували себе висококваліфікованим та грамотним фахівцем. Вас завжди відзначали порядність, активна життєва позиція, добросовісність, високий професіоналізм та відповідальність за роботу. Цим Ви заслужили беззаперечну повагу серед колег.

 

Ми бажаємо Вам вірити у власні сили, міцно стояти на ногах, постійно рухатися вперед. І нехай удача постійно супроводжує Вас,   а Ваш дім буде повною чашею, щоб у ньому були спокій і благополуччя, а улюблені та близькі люди завжди знаходились поруч.

 

Ми пишаємося Вами. Щоб не тільки в День Вашого ювілею, але й завжди звучали найприємніші та найщиріші слова на Вашу адресу, щоб Ви знали, як Вас шанують і люблять люди.

 

Нехай доля дарує Вам тільки щасливі миті життя, та втілює все задумане. Доброго Вам і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням. 

 

 

 

Голова Ради адвокатів

Вінницької області

Терещенко О.В.

 

 

(01.06.2020 р.)

 

 

Для адвокатів, які підтвердженні ВША на онлайн-вебінар 30.05.2020р. о 10.00 год.
ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВЕБІНАРУ ВСІМ АДВОКАТАМ НЕОБХІДНО :
1. Перед початком вебінару (за 30 хвилин) необхідно зі свого мобільного телефону (смартфону) зайти в особистий кабінет ВША НААУ.
2. Перейти на Youtube канал за посиланням : https://www.youtube.com/channel/UCSm1xn1swMA7IWisdOCPJyg/videos
3. О 10:00 з’явиться QR-код на вхід (на Youtube каналі, на який ви попередньо перейшли), цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку) для сканування QR-кодів.
Після сканування QR-коду Ви має автоматично перенаправитись на Ваш особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Вашу участь підтверджено!» .
Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, в такому випадку Вам необхідно пройти за цим посиланням, яке з’явиться на екрані (натиснути на це посилання) і потім Ви перенаправитись на Ваший особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Вашу участь підтверджено!» .
4. По закінченню вебінару з’явиться QR-код на вихід, цей код також необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку) для сканування QR-кодів.
Після сканування QR-коду Ви має автоматично перенаправитись на Ваш особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Ваш вихід підтверджено!» .
Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, в такому випадку Вам необхідно пройти за цим посиланням, яке з’явиться на екрані (натиснути на це посилання) і потім Ви перенаправитись на Ваший особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Ваш вихід підтверджено!»
Повідомляємо, що тестів по завершенню вебінару не буде, і бали Вам будуть нараховані автоматично протягом тижня.
Переглянути відповідні бали Ви можете в особистому кабінеті ВША НААУ.

УВАГА!!!

ШАНОВНІ АДВОКАТИ!!!

РАДА АДВОКАТІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ роз’яснює алгоритм дій для участі в вебінарі 30.05.2020 року з 10.00 до 12.00 год.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!  30 травня відбудеться 1 вебінар (для кожного є свій QR код на вхід та вихід)

-        з 09:40 до 12.00 год. (2 бали)  

Для учасників вебінару, яким прийшло підтвердження від ВША:

 

 1. Вам необхідно мати на пристрої (ноутбук або планшет, або комп’ютер), на якому  Ви маєте намір ДИВИТИСЯ вебінар, доступ до youtube (ЮТЮБ).
 2. ЗА 30-40 ХВИЛИН ДО «ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РАВО»  ВІДКРИЄТЬСЯ  ПОСИЛАННЯ https://www.youtube.com/channel/UCSm1xn1swMA7IWisdOCPJyg/videos , ЗА ЯКИМ БУДЕ ТРАНСЛЮВАТИСЯ ВЕБІНАР. ПОТРІБНО НАТИСНУТИ НА ЦЕ ПОСИЛАННЯ, І ВИ ПОТРАПИТЕ НА СТОРІНКУ, ДЕ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ТРАНСЛЯЦІЯ.
 3. Вебінар буде транслюватися на youtube-каналі «Михаил Грибов»

 

 1. На початку вебінару на екрані з’явиться QR-код на ВХІД в вебінар.
 2. Цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку), а також сканер є в вайбері   для сканування QR-кодів. 
 1. На екрані вашого телефону (смартфону) з’явиться підтвердження того, що ВША підтвердило початок Вашої участі в цьому вебінарі.
 2. Після закінчення перегляду вебінару, на екрані з’явиться QR-код на ВИХІД  з вебінару.
 3. Цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку)  для сканування QR-кодів. 
 4. На екрані вашого телефону (смартфону) з’явиться підтвердження того, що ВША підтвердило закінчення Вашої участі в цьому вебінарі.
 5. Залікові бали будуть нараховані Вам пізніше, про що Вам буде повідомлено в Вашому кабінеті ВША.

З повагою , -

РАДА АДВОКАТІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні колеги!

 

30 травня 2020 року о 10 годині відбудеться   онлайн-вебінар по підвищенню кваліфікації адвокатів з порядком денним:

 

 1. Документування вчинення злочину в оперативно-розшукової діяльності та у кримінальному процесі: питання дотримання законності.

 

Лектор:  адвокат Грібов Михайло Леонідович

 

 

    Кількість учасників 500 осіб, кількість балів -2.

 

До участі в семінарі допускаються особи, які будуть зареєстровані на цей захід у центрі акредитації Вищої школи адвокатури НААУ.         

      Реєстрація адвокатів з 09.00 год. до 10.00 год.

 

Голова Ради адвокатів

Вінницької області

Терещенко О.В

Сторінка 1 із 15

Що до єдиного внеску на розвиток адвокатського самоврядування та розміру внесків за стажування

У 2018 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування складе   1600 грн.  Цю суму адвокати можуть внести до 31 січня…

Події

loader
Dizain SVB