Радою адвокатів області акредитовано захід з підвищення кваліфікації адвокатів, який відбудеться 22 листопада 2019 року в залі "Оптіма" м. Вінниця, вул. Київська, 50а. ( реєстрація з 12 години, початок з 13 години, кількість учасників 100 чоловік). Семінар стосується теми торгівлі людьми: основні поняття, групи ризику, масштаби...Бажано прийняти участь у семінарі адвокатам, котрі приймають участь у таких справах, чи мають намір приймати.

Хто бажає прийняти участь у святкуванні Дня адвокатури 19 грудня 2019 року ( м. Вінниця, ресторан «Шахерезада», 16 год., внесок адвоката 650 грн.) просимо підтвердити свою участь у адміністратора Ради Кухар І.В. до 15 листопада 2019 року. Прохання не тягнути, оскільки від кількості учасників залежить вибір залу ресторану.

Рада адвокатів

Кожен з нас пам’ятає той день, коли після закінчення ВУЗу отримав диплом з такою бажаною відміткою спеціальності – юрист. Життя розкидало нас різними стежинами, адже діяльність фахівця з правознавства може бути абсолютно різною: судді, нотаріуси, прокурори, адвокати, співробітники правоохоронних структур, нотаріуси, викладачі, експерти, та багато інших! І ми пройшли свій тернистий шлях з честю та достоїнством. Деколи було важко залишатися вірним своєму обов’язку, але наша робота й наше покликання було завжди у відшукуванні справедливості, допомозі людям, прийнятті юридично виважених рішень.
У кожного з нас залишаються в серці та пам’яті значимі професійні історії, колективи колег та однодумців.
Світова практика свідчить, що юриспруденція є однією із самих значимих професій у світі, без якої неможливе нормальне існування та функціонування жодної країни.
Святкова дата в календарі українських правознавців вперше з’явилася 16 вересня 1997 року згідно з Указом Президента України № 1022/97. 8 жовтня – знаменний день для всіх співробітників юридичної галузі, незалежно від обраної нами сфери.
Від імені Ради адвокатів Вінницької області прийміть найщиріші побажання з Днем юриста України. Зичимо Вам від щирого серця непереможного здоров’я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості й найміцніших сил. Бажаємо не знати помилок та невдач, утоми і безвиході. Нехай усі Ваші справи закінчуються успішно, а в особистому житті нехай буде щастя, спокій та любов, щоб наша робота завжди приносила нам радість і задоволення.
Вітаємо!!!!!
На изображении может находиться: текст
 
 

На засіданні Ради адвокатів Вінницької області 18.09.2019 р.
видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ:
 
1. Чорноблавський Олександр Михайлович – керівник Кухар О.І
2. Томляк Євгеній Миколайович – керівник Слободян Г.В.
3. Качуровський Вадим Валерійович – керівник Коваль Н.О.
4. Євчук Ганна Володимирівна – керівник Ліханова О.В.
5. Хоменчук Анатолій Олегович– керівник Хоменчук К.Л.
6. Сопрун Володимир Володимирович– керівник Хоменчук К.Л.
7. Токарєва Ксенія Сергіївна – керівник Усов Ю.В.
8. Фоменко Марина Володимирівна – керівник Сілакова О.Ю.
9. Мандзюк Віталій Анатолійович – керівник Страшко А.А.
10. Лисий Євгеній Олександрович – керівник Слободян Г.В.
 
Усім стажистам та керівникам стажування нагадую: Ви повинні відзвітувати перед Радою про хід стажування два рази: за два та шість місяців. При звіті за два місяці за 10 днів до чергового зсідання Ради ( кожна третя середа місяця) стажист направляє електронною поштою на моє імя (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) пакет документів:план, щоденник з відмітками про виконання за два місяці, висновок керівника про хід стажування, документи, які підготував стажист за цей період. Такі ж документи і в ті ж терміни потрібно направити і при остаточному звіті за шість місяців. При цьому надаються до Ради також всі документи у паперовій формі ( після засідання Ради повертаються стажисту).
Нагадую, що всі стажисти повинні на протязі 6 місяців пройти спеціальний курс підготовки у Вищій школі адвокатури ( усі умови зарахування та навчання на саті ВША) та отримати сертифікат.
у випадку несвоєчасного подання документів,або неякісних документів Рада адвокатів може прийняти рішення про припинення стажування. Но думаю, що до цього не дійде. Удачі Вам!!!

Шановні колеги, враховуючи Ваше нестримне бажання підвищувати свою кваліфікацію (професійний рівень) ,інформуємо Вас про те, що до кінця цього року Радою адвокатів області планується проведення двох семінарів (один за планом НААУ 7 грудня ). У звязку з цим пропонуємо Вам направити до Ради адвокатів Ваші пропозиції щодо тематики семінару, розгляду цікавих Вам питань, та запрошення можливих лекторів.

З нетерпінням будемо чекати Ваших дописів.

Рада адвокатів Вінницької області

Шановні колеги. Інформуємо Вас про те, що за адресою Ради адвокатів Вінницької області (Соборна, 53) розпочався ремонт сходової клітини, що може призвести до незручностей при відвідинах Ради з тих чи інших питань. У звязку з цим просимо Вас по можливості вирішувати всі питання з Радою, КДКА в телефонному режимі, електронною поштою і т.і. Орієнтовний термін ремонту три тижні.

Вибачте за незручності.

Нагадую для тих, хто хоче "узаконити" набрані бали по підвищенню кваліфікації станом на 1 липня 2019 р. за цей рік!!!!

Для цього потрібно лише подати до нашої Ради адміністратору Кухар Інні Володимирівні картку залікових балів за вказаний період, і вона вносить всі дані до системи.

Шановні колеги!

На засіданні Ради адвокатів Вінницької області від 17 липня 2019 року видано направлення на стажування :

 

 1. Каплун Олег Борисович- керівник Коваль Н.О.
 2. Причепа Тетяна Вікторівна – Костик Н.О.
 3. Клименко Андрій Петрович – керівник Аліфанова Л.І.
 4. Карнарук Володимир Васильович – керівник Лаврова Л.І.
 5. Семчук Сергій Васильович – керівник Човганюк А.М.
 6. Мовіле Олександр Сергійович – керівник Гуменюк Н.В.
 7. Черненко Світлана Михайлівна – керівник Часник О.Д.
 8. Коберник Ольга Леонідівна – керівник Костик Н.О.
 9. Волков Павло Олександрович – керівник Вишаровська В.К.
 10. Сівоздрав Анатолій Анатолійович – керівник Бондарчук В.В.
 11. Кравчук Ольга Валеріївна – керівник Аліфанова Л.І.

 

Стажисти повинні відзвітувати за два місяці стажування на засідання Ради (кожна третя середа місяця). Звіт подається в електронній формі на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за 10 днів до зсідання ради і повинен містити: план стажування, щоденник, опрацьовані документи та підготовлені процесуальні документи, висновок керівника про хід стажування.

Так само до чергового засідання ради подається звіт і за 6 місяців стажування. Однак разом з електронним варіантом звіту подаються і всі документи у паперовій формі (які потім повертаються).

Нагадуємо, що всі стажисти до закінчення стажування повинні пройти адаптаційні заочні курси в Вищій школі адвокатури та отримати сертифікат.

Доброго дня.

Асоціація адвокатів України звертається до Вас із проханням поширити інформацію серед адвокатів Вашого регіону про конкурс. 

Конкурс полягає у відборі кращих історій про практику, життя та цікаві факти і випадки, що зустрічали на своєму шляху адвокати. А наприкінці року планується випуск книги — Історії адвоката, в яку увійдуть розповіді практиків з усіх куточків країни. 

Участь у конкурсі безкоштовна, а долучитися може кожен. Для цього необхідно викласти свою історію та направити нам електронним листом. Детальніше про конкурс у додатку.


Просимо Вашу Раду адвокатів регіону підтримати проект інформаційно.
Чекаємо на зворотній зв'язок та сподіваємося на співпрацю.

З повагою,
Марія Місюра, відділ PR та маркетингу ААУ
+3 8(095) 533 61 21
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Історії адвоката: Ваш досвід на сторінках книги (конкурс)

 

Ви пам’ятаєте як ще в студентські роки вивчали і захоплювалися судовими промовами та історіями Ціцерона, Плєвако чи Коні? 

 

Головне, що об’єднує цих майстрів слова — навіть буденна справа може стати знаковою історією для захисника в кримінальному процесі. Чи не кожен адвокат на професійному шляху зіштовхується з нестандартними історіями та ситуаціями, що потребують неформального підходу та креативу.  Саме ці історії і формують адвокатуру, та є спадком для наступників. 

 

Асоціація адвокатів України, Адвокатське об'єднання «Barristers» та Видання «Юридична практика» започаткували проект, покликаний зафіксувати найкращі історії української адвокатури на папері у збірку — Історії адвоката. Це буде перша в Україні книга, яка розповість про адвоката не лише як про професіонала, а як про особистість. 

 

Учасники конкурсу можуть розповісти про свій шлях становлення, поділитися цікавим досвідом, нестандартним підходом до вирішення справ, приголомшливими ситуаціями на шляху боротьби за справедливість, розвіяти міфи про професію та відкрити секрети успіху. 

 

Ваша історія може увійти в книгу вже у цьому році. Долучитися до проекту дуже просто. Якщо Ви адвокат і хочете поділитися цікавою історією зі своєї практики — до 31 жовтня 2019 року викладіть свою розповідь на папері (до 2 сторінок — шрифт Times New Roman 12, до 12000 знаків з відступами) та направте на нашу електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Кращі з надісланих історій за результатами конкурсного відбору, наприкінці року будуть надруковані у виданні. 

 

Участь у конкурсі безкоштовна.

Більше інформації про проект на сайті: https://bitly.su/mEWF   

 

З питань участі у конкурсі: керівник проекту Наталія Журавльова

тел.моб.:+38(067) 239 86 90, +38(067) 343 34 07

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Some Image
Запрошення
на
дводенний правовий практикум


9-10 липня 2019 року
  

м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81-б (конференц-зал Національної академії прокуратури України)


Тема практикуму:

Правові позиції Європейського суду з прав людини та Суду Європейського Союзу. Право на мирне володіння майном: європейський та національний досвід.

Спікери:

1.СТЕФАНЧУК Руслан Олексійович – представник Президента України, Представник Президента України у Верховній Раді України, д.ю.н., професор, член-кореспондент Національної академії правових наук, заслужений діяч науки і техніки

 

2.КІБЕНКО Олена Рувімівна – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, д.ю.н, доцент

 

3.ЛІЩИНА Іван Юрійович – Заступник Міністра юстиції України, Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини

 

4.СМИРНОВА Ксенія Володимирівна – експерт проекту Association4U, д.ю.н., професор кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка

 

5.СВЯТУН Олена Володимирівна – експерт проекту Association4U, к.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка

 

6.ДРОЗДОВ Олександр Михайлович – член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, член Науково-консультативних рад при Верховному Суді, Конституційному Суді та Національній асоціації адвокатів України, к.ю.н., доцент, заслужений юрист України

 

7.КОМАРОВА Тетяна В’ячеславівна – д.ю.н., доцент кафедри права Європейського Союзу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого

 

8.ПЛОТНІКОВА Вероніка Петрівна – начальник відділу дослідження проблем прокурорської діяльності  у сфері міжнародного права та впровадження практики ЄСПЛ науково-дослідного інституту Національної академії прокуратури України, к.ю.н

 

9.ФЕДОРОВА Алла Леонідівна – експерт проекту Ради Європи, сертифікований тренер програми HELP Ради Європи, к.ю.н., доцент кафедри порівняльного і європейського права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка

 

10.НАКОНЕЧНИЙ Ігор Михайлович – приватний виконавець виконавчого округу м. Києва


Кожен учасник практикуму отримає:
 
 

-Збірник «Судова практика Верховного Суду. Правові позиції Європейського суду з прав людини та Суду Європейського Союзу (електронне видання)
-Відеозапис практикуму (для онлайн учасників заходу)

-Сертифікат учасника для правників, суддів, прокурорів, викладачів
-Сертифікат про підвищення кваліфікації та зарахування 10 балів для адвокатів-учасників
 
 
Вартість участі: 3250 грн. - фактична участь, 2250 грн. - онлайн перегляд.

Постійним учасникам, учасникам з інших міст, викладачам, студентам передбачені додаткові знижки.
У
Перейти на сайт практикуму

*Усі кошти спрямовуються виключно на організаційні витрати

 

Увага! Просимо всіх учасників, які зареєструвалися для участі у практикумі запитання спікерам практикуму надсилати на електронну пошту: pravo.ukrainu.praktukum@gmail.com 
 

Some Image
Співорганізатор:
 
НААУ
 
Facebook
Юридичний портал
Мой сайт
 
Умови участі: 

(044)-537-51-04   

(068)-420-13-36
Оформлення участі на сайті:

http://rd.ua/ua

* Увага! Кількість учасників обмежена
* Для постійних учасників діють персональні знижки (5% за кожен раніше відвідуваний практикум)

 

Шановні колеги!

На обговорення адвокатів виноситься питання про методику і методологію дій адвокатів при ознайомленні з матеріалами кримінального провадження після закінчення слідства.

Це викликано тим, що до Ради адвокатів приходять непоодинокі звернення правоохоронних та слідчих органів, прокуратури щодо неналежної поведінки (на їх думку) окремих адвокатів на стадії відкриття матеріалів справи у кримінальному провадженні , і в першу чергу це так звані затягування термінів цієї слідчої дії, безпідставні та необґрунтовані клопотання, ігнорування викликів, нез’явлення на слідчу дію без поважних причин, розпалювання конфліктної ситуації вже під час вивчення матеріалів і т.і.

Можливо у цьому в кожному конкретному випадку з точки зору адвоката є якийсь сенс, методичний резон, направлений на захист інтересів клієнта. Можливо????

На нашу думку є два алгоритми дій адвоката на цій стадії: законні дії чітко у відповідності з нормами ст..290 КПК України та Правилами адвокатської етики та дії , які все ж дають підстави стверджувати про незаконність дій адвоката.

Який алгоритм краще вибрати і у якому випадку? Чи допустимі в якісь частині дії адвоката, на які скаржаться правоохоронні органи? Нас цікава Ваша думка!! З нетерпінням чекаємо Ваших аргументів, висновків, пропозицій!!!!

                                  Рада адвокатів Вінницької області

Сторінка 1 із 11

Що до єдиного внеску на розвиток адвокатського самоврядування та розміру внесків за стажування

У 2018 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування складе   1600 грн.  Цю суму адвокати можуть внести до 31 січня…

Події

loader
Dizain SVB