Своїм рішенням від 28.09.2015 р. Рада адвокатів України уніфікувала рішення щодо сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами наступних категорій: інваліди І та ІІ груп; афганці; адвокати, мобілізовані для проходження військової служби, та які у зв’язку із проведенням АТО були вимушені покинути місце свого постійного проживання.

 

На засіданні Ради адвокатів України було вирішено продовжити   надане рішенням РАУ від 4-5 липня 2014 року №84 право радам адвокатів регіонів за заявами адвокатів (мобілізованих для проходження військової служби, та які у зв’язку із проведенням АТО були вимушені покинути місце свого постійного проживання) звільняти їх від сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

 

Окрім того, РАУ надала право радам адвокатів регіонів за заявами адвокатів – інвалідів І та ІІ груп, афганців, звільняти їх від сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування (за наявності підтверджуючих документів).

 

 

 

Голова ради адвокатів

Вінницької області                                                                         Терещенко О.В.

За результатами обговорення 16.01.2019 року Радою адвокатів Вінницької області прийнято рішення про видачу направлення на стажування наступним стажистам:

 

 1. Нечипорук Наталя Юріївна – керівник Усов Ю.В.
 2. Третякова Людмила Федорівна – керівник Третяков П.М.
 3. Турбовець Людмила Юріївна – керівник Гуменюк Н.В.
 4. Галака Інна Олександрівна – керівник Гуменюк Н.В.
 5. Мельниченко Руслан Володимирович – керівник Хоменчук К.Л.
 6. Сидоран Валерій Валерійович – керівник Синявська К.Ю.
 7. Тимошенко Павло Олександрович – керівник Огородник В.В.
 8. Грібов Михайло Леонідович – керівник Аліфанова Л.І.
 9. Лукіянова Марина Дмитрівна – керівник Костик Н.О
 10. Тітов Олександр Олександрович – керівник Аліменко Л.В.
 11. Кубик Дмитро Миколайович – керівник Костик Н.О.
 12. Хитрук Володимир Миколайович – керівник Шевчук Н.Й.
 13. Докійчук Наталя Олегівна – керівник Сілакова О.Ю.
 14. Антощук Володимир Дмитрович – керівник Коваль Н.О.
 15. Дегтярьов Олег Миколайович – керівник Медянчак М.М.
 16. Карповська Лада Володимирівна – керівник Грачов А.В.
 17. Кривосар Ігор Олександрович – керівник Кухар О.І.
 18. Мосьондз Сергій Андрійович – керівник Юрковський А.П.
 19. Кургаєв Денис Миколайович – керівник Бондарчук В.В.

 

До відома стажистів та їх керівників:

За 10 днів до закінчення 2-х місячного та 6-місячного терміну стажування  та до чергового засідання Ради також за 10 днів (засідання Ради проводиться кожну третю середу місця) до Ради адвокатів області  на електронну пошту ( vinkdka 2015 @ukr.net) на ім’я заступника голови Ради Юрковського А.П. необхідно подати у WORDі  та зархівірованому вигляді матеріали стажування : план, щоденник, напрацьовані матеріали, висновок керівника стажування про хід стажування. Несвоєчасно подані матеріали не будуть розглядатися на засіданні  Ради.

Окрім того, усім стажистам, які отримали направлення на стажування в листопаді 2018 року та пізніше, для послідуючого отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю необхідно пройти  онлайн курси у Академії адвокатури, та отримати відповідний сертифікат. Про порядок реєстрації на курсах, навчання та отримання сертифікату є вся інформація на сайті Академії адвокатури.

РАДА АДВОКАТІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Оплата за стажування становить 3755 грн. 70 коп.

 

 

 

ПАТ «Альфа-Банк» м.Київ ,

ЄДРПОУ 38512163,

МФО 300346,

поточний рахунок №26000021036901.

 

 

 

Наш сайт: www.osav.vn.ua – Адвокатура Вінниччини

 

 

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Щодо порядку, розміру та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2019 році

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2019 році складає 1921 гривні 00 копійок*.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, та Рішенням Ради адвокатів України від 15 грудня 2017 року № 283 встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

 1. шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;
 2. шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної асоціації адвокатів України.

Також, зазначаємо, що рішенням РАУ від 13 грудня 2018 року № 216 для адвокатів міста Києва встановлено окремий порядок сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2019 році, шляхом його перерахування одним платежем на поточний  банківський рахунок Національної асоціації  адвокатів України у розмірі 100 % щорічного внеску.

Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати перейшовши за посиланням

Також для Вашої зручності на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску або сплатити внесок шляхом переказу коштів в безготівковій формі через інтернет-сайт www.portmone.com. Для цього Вам необхідно перейти за посиланням.

*В абзаці 2 частини 2 статті 58 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», визначено, що розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування визначається з урахуванням потреби покриття витрат на забезпечення діяльності рад адвокатів регіонів, Ради адвокатів України, Вищої ревізійної комісії адвокатури та ведення Єдиного реєстру адвокатів України та не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі з 1 січня 2019 року складає 1921 гривні 00 копійок.

Доброго дня, шановні Колеги!

        Інформуємо Вас, що відповідно до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 01 червня 2018 року №80 (нова редакція) та Положенням про помічника адвоката затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 25 вересня 2015 року №113 (з подальшими змінами та доповненнями) на базі Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України з 29 жовтня 2018 року доступні для проходження обов’язкові курси: “Спеціальний курс-інструктаж введення в професію помічника адвоката” та “Адаптаційний курс в професію адвоката для стажистів”. (Лист у вкладенні).

Ознайомитися із процедурою проходження курсів можна на сайті Вищої школи адвокатури НААУ за посиланням http://www.hsa.org.ua

 

З повагою,

Вища школа адвокатури НААУ

м. Київ, вул. Борисоглібська, 3, 2-й поверх

тел: 0 800 300 282

e-mail: info@hsa.org.ua 

Лист Вих№2002 РАР

Рада адвокатів Вінницької області в черговий раз наголошує на тому, що основною задачею своєї діяльності 

У Комітеті Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянуто звернення, що надійшло Голові Верховної Ради України та Комітету,

Сторінка 1 із 6

Що до єдиного внеску на розвиток адвокатського самоврядування та розміру внесків за стажування

У 2018 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування складе   1600 грн.  Цю суму адвокати можуть внести до 31 січня…

Події

loader
Dizain SVB