На засіданні Ради адвокатів Вінницької області 15.05.2019 року видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ:
1. Мандзій Надія Камілівна – керівник Мазур С.М.
2. Панасюк Наталія Антонівна – керівник Ланге С.Ю.
3. Мазур Вадим Вікторович – керівник Коваль Н.О.
4. Гопкін Павло Валерійович – керівник Усов Ю.В.
5. Левіт Тетяна Сергіївна – керівник Федчук Т.М.
6. Уманець Оксана Юріївна – керівник Гурба М.В.
7. Мерженко Тетяна Петрівна – керівник Кучер В.М.
8. Олексюк Тетяна Святославівна – керівник Слободян Г.В.
9. Люльчак Людмила Петрівна – керівник Терещенко О.В. 
10. Чабан Сергій Валерійович – керівник Цепляєв С.В.

Нагадаю, що стажисти повинні відзвітувати за хід стажування за два місяці в електронній формі, направивши за десять днів до чергового засідання Ради, яке відбувається кожну третю середу місяця, на мою електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) електронний звіт , який складається з плану стажування, щоденника, документів, висновку керівника стажування. Документи надаються у Ворді та зархівованому вигляді.
Також нагадую, що всім якомога раніше необхідно записатися та пройти спеціальні електроні курси (адаптаційний курс для стажистів) у Вищій школі адвокатури та отримати сертифікат до завершення шестимісячного стажування, оскільки без сертифіката свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю не видається.
По закінченню стажування до Ради адвокатів надаються також всі документи у паперовій формі, які після засідання Ради будуть повернуті стажисту.
Заступник Голови Ради Юрковський А.П.

 
 
 

Шановні колеги!

Запрошуємо прийняти участь у вебінарі від Незалежного інституту судових експертиз !

 
 
 

Теми лекцій

 
 
 
 

  Міжнародна експериза - практика проведення масштабних  експертиз , що призначались суддями в особливо складних та резонансних судових справах. 

 Будівельно- технічна експертиза - істотне порушення, відповідність/невідповідність збудованої або реконструйованої будівлі проекту і вимогам державних будівельних норм (ДБН).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Де та коли

 
 
 
 

Вебінар відбудеться 17 травня 2019 року з 10.00 до 12.00

                                за переходом на посилання YouTube

 
 
 

 Вартість участі у вебінарі безкоштовна!

Зареєструватись можна за посиланням нижче

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7LgC1hwrdqEkvBJkuupk6mWbsL-93qTvheagLe08rM5o6Fw/viewform 

 або за телефоном 067-5555-222/050-360-16-82 

 або за Електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 
 
 
  
або натиснувши тут
  
 
 
 
 

Шановні колеги. 
Наближається День Перемоги, День пам’яті та примирення 8-9 травня . У кожного з нас ці дні , якщо відкинути політику, зріють у пам’яті по різному: як святкові та пам’ятні весняні бузкові та тюльпанові дні з ветеранами біля обелісків, шанування їхнього великого подвигу у війні з фашизмом, або як дні невимовного смутку за погиблими у цій страшній війні воїнами, нашими родичами. Багатьом цей день пам’ятається як сльози вдів та дітей , які не дочекалися своїх рідних з фронтових доріг. Немає мабуть жодної родини, якої би не торкнулося страшне крило безпощадної війни. Війна це не завжди доблесть , біле та чорне, а у більшості випадків смерть, руїни, та сльози….Багато наших ветеранів билися з фашизмом та тоталітарним сталінським режимом на інших фронтах. 
За плином часу проходить переосмислення усіх цих процесів, багато політиків затягують святкування 9 травня у свої меркантильні та вузько політичні інтереси, і забувають свої лозунги вже на наступний день. Війна – це не завжди красива телевізійна картинка на день 9 травня у руках чиновників та політиків, а щось трагічніше….
Вже не залишилося жодного адвоката, нашого колеги, який би безпосередньо приймав участь у війні, але ми пам’ятаємо кожного з них, їхню чесну працю на адвокатській ниві, ми вдячні їм за ратні подвиги під час війни , за те, що ми залишилися живі, за їх трудові звитяги після війни, за підняття авторитету адвокатури. Низько вклоняємося перед Вами і зобов’язуємося нести Ваші звитяги дальше.
В ці дні ми зобов’язані також висловити безмірну вдячність та пам'ять усім нашим близьким та рідним , які підтримували воїнів у тилу, ростили та виховували дітей без батьків та матерів, які також на своїх плечах та натруджених руках винесли тягар війни та післявоєнних років.
Зі прийдешнім святом Вас, Днем Перемоги , пам’яті та примирення!!!!

Рада адвокатів Вінницької області

15 травня 2019 року відбудеться чергове засідання Ради адвокатів Вінницької області, на якому буде у тому числі розглядатися питання про видачу свідоцтв стажистам, які пройшли шестимісячний термін стажування.

У зв’язку з цим у відповідності до Положення про порядок проходження стажування таким стажистам та керівникам стажування необхідно до 10 травня 2019 року подати до Ради адвокатів Вінницької області:

1. Матеріали стажування (план, щоденник, висновок керівника стажування про готовність стажиста до адвокатської діяльності, підготовлені стажистом проекти адвокатських документів) подаються в електронному та письмовому вигляді. У електронному вигляді на електронну пошту - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
2. Окрім того кожен зі стажистів повинен до цього часу пройти електронні курси вступу у професію у Вищій школі адвокатури, маючи на руках відповідний сертифікат про закінчення курсів.
3. Розгляд питання на засіданні Ради здійснюється при особистій присутності стажиста та керівника стажування.

Наголошуємо на тому, що несвоєчасна подача документів про проходження стажування або відсутність сертифікату змусить Раду адвокатів продовжити стажування з відповідною додатковою оплатою.

Рада адвокатів Вінницької області

Радою адвокатів області проводиться моніторинг адміністративних справ щодо вимог органів Державної фіскальної служби до адвокатів про сплату заборгованості по Єдиному соціальному внеску, адвокатами ( самозайнятими особами, які проводять незалежну професійну діяльність), які є одночасно приватними підприємцями-физичними особами і вже сплачують ЄСВ. Окрім того, органи державної фіскальної служби одноособово , без заяви та згоди адвокатів ставлять їх на облік як самозайнятих осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, вимагаючи подвійних звітів та подвійної сплати ЄСВ.

Багато наших колег звернулося до адміністративного суду з позовними заявами про незаконність таких вимог і перші судові рішення задовольняють такі позови адвокатів. І це фактично єдиний вихід з ситуації що склалася. Затягування зі зверненням до суду адвокатів, які отримали податкові вимоги може призвести до порушення шестимісячного терміну звернення до адміністративного суду.

Зразки позовної заяви можна отримати у Раді адвокатів області.

Слід також мати на увазі, що навіть при судових рішеннях на користь адвокатів, мають місце випадки, коли органи ДФС надсилають нові вимоги про заборгованість уже за новий період. 
У зв’язку з уникненням цього адвокатам під час звернення до адміністративного суду з вимогою про незаконність вимог також ставити вимогу наступного змісту:

«Визнати протиправними дії Головного управління ДФС у Вінницькій області щодо взяття (дата) на облік (ПІП), як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування як самозайнятої особи, яка провадить незалежну професійну діяльність і зобов'язати Головне управління ДФС у Вінницькій зняти (ПІП) обліку як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування як самозайнятої особи, яка провадить незалежну професійну діяльність»
Рада адвокатів буде інформувати адвокатів і в подальшому з приводу зазначеної вище проблеми.

Рада адвокатів Вінницької області

Знову для тих, хто заплатив внесок на розвиток адвокатського самоврядування, не зазначивши свого прізвища;
Нові факти:
22.01.2019 р. - через райфайзенбанк аваль.
01.02.2019 р. - через Альфабанк
03.04.2019 р. - через АТ Ощадбанк
12.04.2019 р. - через Райфайзенбанк аваль.

Ви рахуєтесь боржниками, тому наш бухгалтер чекає Вас з квитанцією.- терміново.

Для покращення комунікацій між адвокатами, осучаснення роботи, прохання усім адвокатам надати Раді адвокатів області свою електронну адресу. Можна подати на нашу електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Чекаємо!!!!

Рада адвокатів області.

 

1. Направити на мою електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) електронний звіт , який складається з плану стажування, щоденника, документів, висновку керівника стажування. Документи надаються у Ворді та зархівованому вигляді..
2. Надати Раді адвокатів окрему папку з зазначеними у п.1 Документами у паперовій формі, яка після засідання ради буде повернута стажисту.
3. Також усім стажистам до цього часу потрібно пройти спеціальні електроні курси (адаптаційний курс для стажистів) у Вищій школі адвокатури та отримати сертифікат до завершення шестимісячного стажування, оскільки без сертифіката свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю не видається.

Заступник Голови Ради Юрковський А.П.

На засіданні Ради адвокатів Вінницької області 17.04.2019 року видано НАПРАВЛЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ:

1. Заїка Геннадій Михайлович – керівник Бондарчук В.І.
2. Оприсняк Богдан Русланович – керівник Корпало В.М.
3. Старий Миколи Миколайович – керівник Ковальов В.О.
4. Ващук Віра Петрівна – керівник Білан В.В.
5. Матюха Володимир Вікторович – керівник Гайдамака С.В.
6. Барцицька Анастасія Анатоліївна – керівник Воронцова О.В.
7. Поліщук Тетяна Володимирівна – керівник Мазур О.В.
8. Барцицька Ірина Олександрівна – керівник Воронцова О.В
9. Яворський Сергій Станіславович - керівник Лаврова Л.І.

Питання щодо направлення на стажування Мандзій Надії Камілівни перенесено на наступне засідання Ради.

Нагадаю, що стажисти повинні відзвітувати за хід стажування за два місяці в електронній формі, направивши за десять днів до чергового засідання Ради, яке відбувається кожну третю середу місяця, на мою електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) електронний звіт , який складається з плану стажування, щоденника, документів, висновку керівника стажування. Документи надаються у Ворді та зархівованому вигляді.
Також нагадую, що всім якомога раніше необхідно записатися та пройти спеціальні електроні курси (адаптаційний курс для стажистів) у Вищій школі адвокатури та отримати сертифікат до завершення шестимісячного стажування, оскільки без сертифіката свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю не видається.
По закінченню стажування до Ради адвокатів надаються також всі документи у паперовій формі, які після засідання Ради будуть повернуті стажисту.
Заступник Голови Ради Юрковський А.П.

 

На засіданні ради адвокатів Вінницької області 17.04.2019 року прийнято через ненадання звітів рішення про перенесення звіту вже за три місяці наступним стажистам:

 

1.Шевчук Любава  Павлівна  ( керівник стажування Лещенко С.В.)

2.Гулько Андрій Васильович ( керівник стажування Коренюк Р.В.)

3.Миронюк Дмитро Сергійович  ( керівник стажування  Сілакова О.Ю.).

  1. Горопашний Ігор Вікторович (керівник стажування Ланге С.Ю.).

 

Окрім того також перенесено на наступне засідання ради питання :

 

  1. Про видачу свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю  Ан  Ірині Миколаївні – помічнику адвоката Бездітної Т.В.
  2. Розгляд заяви про внесення до реєстру керівників стажування адвоката Мазур С.М.
  3. Видача направлення на стажування Мандзій Н.К.

Національною асоціацією адвокатів України 20 квітня 2019 року у м. Вінниця буде  проведено другий очний  спільний тренінг  НААУ та Ради Європи за провідним освітнім курсом Європейської програми навчання представників юридичних професій у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод» для учасників тренінгу що відбувся у м. Вінниця 27 жовтня 2018 року.

В рамках другого очного тренінгу 20 квітня 2018 року буде підведено підсумки щодо заочного самостійного навчання учасників, обговорені питання учасників, які виникали під час проходження навчання та  розглянуті процедурні аспекти позитивних обов’язків відповідно до ст. 3 Конвенції.

Всім учасникам  першого очного тренінгу буде видано сертифікат підвищення кваліфікації НААУ. Учасники які успішно пройшли навчання згідно вказаного дистанційного курсу отримають сертифікат Ради Європи відповідно до результатів проходження навчання.

До участі запрошуються всі учасники які проходять навчання за дистанційним курсом програми HELP та були присутні на першому очному тренінгу у м. Вінниця,  який відбувся 27 жовтня 2018 року.

Місце проведення заходу буде повідомлено пізніше. 

Орієнтовний час проведення заходу з 10.00 по 13.00 год.

За додатковою інформацією стосовно тренінгів НААУ та Ради Європи звертатися  до Координатора програми Європи HELP від адвокатури
 (тел. 067 71 82 002, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Сторінка 1 із 8

Що до єдиного внеску на розвиток адвокатського самоврядування та розміру внесків за стажування

У 2018 році щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування складе   1600 грн.  Цю суму адвокати можуть внести до 31 січня…

Події

loader
Dizain SVB