Високоповажній  Костик Наталії Олександрівні, адвокату, голові кваліфікаційної палати КДКА Вінницької області від всієї адвокатської спільноти Вінниччини:

       

          Дорога  наша колего та імениннице: хочемо сказати, що ми всі Вас дуже цінуємо та поважаємо, і тому, вітаючи з ювілеєм, насамперед бажаємо Вам того, що дуже важливо для будь-якої людини: гарного настрою, успіхів у повсякденних справах, міцного здоров'я, взаємоповаги та уваги від колег, рідних та близьких. 

 

Ви чесно і добросовісно на протязі  тривалого часу по сьогоднішній день несете адвокатську вахту, зарекомендували себе висококваліфікованим та грамотним фахівцем. Вас завжди відзначали порядність, активна життєва позиція, добросовісність, високий професіоналізм та відповідальність за роботу. Цим Ви заслужили беззаперечну повагу серед колег.

 

Ми бажаємо Вам вірити у власні сили, міцно стояти на ногах, постійно рухатися вперед. І нехай удача постійно супроводжує Вас,   а Ваш дім буде повною чашею, щоб у ньому були спокій і благополуччя, а улюблені та близькі люди завжди знаходились поруч.

 

Ми пишаємося Вами. Щоб не тільки в День Вашого ювілею, але й завжди звучали найприємніші та найщиріші слова на Вашу адресу, щоб Ви знали, як Вас шанують і люблять люди.

 

Нехай доля дарує Вам тільки щасливі миті життя, та втілює все задумане. Доброго Вам і довгого щасливого віку під Божим і людським благословенням. 

 

 

 

Голова Ради адвокатів

Вінницької області

Терещенко О.В.

 

 

(01.06.2020 р.)

 

 

Для адвокатів, які підтвердженні ВША на онлайн-вебінар 30.05.2020р. о 10.00 год.
ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВЕБІНАРУ ВСІМ АДВОКАТАМ НЕОБХІДНО :
1. Перед початком вебінару (за 30 хвилин) необхідно зі свого мобільного телефону (смартфону) зайти в особистий кабінет ВША НААУ.
2. Перейти на Youtube канал за посиланням : https://www.youtube.com/channel/UCSm1xn1swMA7IWisdOCPJyg/videos
3. О 10:00 з’явиться QR-код на вхід (на Youtube каналі, на який ви попередньо перейшли), цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку) для сканування QR-кодів.
Після сканування QR-коду Ви має автоматично перенаправитись на Ваш особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Вашу участь підтверджено!» .
Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, в такому випадку Вам необхідно пройти за цим посиланням, яке з’явиться на екрані (натиснути на це посилання) і потім Ви перенаправитись на Ваший особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Вашу участь підтверджено!» .
4. По закінченню вебінару з’явиться QR-код на вихід, цей код також необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку) для сканування QR-кодів.
Після сканування QR-коду Ви має автоматично перенаправитись на Ваш особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Ваш вихід підтверджено!» .
Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, в такому випадку Вам необхідно пройти за цим посиланням, яке з’явиться на екрані (натиснути на це посилання) і потім Ви перенаправитись на Ваший особистий кабінет ВША НААУ, де буде написано наступне: «Ваш вихід підтверджено!»
Повідомляємо, що тестів по завершенню вебінару не буде, і бали Вам будуть нараховані автоматично протягом тижня.
Переглянути відповідні бали Ви можете в особистому кабінеті ВША НААУ.

УВАГА!!!

ШАНОВНІ АДВОКАТИ!!!

РАДА АДВОКАТІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ роз’яснює алгоритм дій для участі в вебінарі 30.05.2020 року з 10.00 до 12.00 год.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!  30 травня відбудеться 1 вебінар (для кожного є свій QR код на вхід та вихід)

-        з 09:40 до 12.00 год. (2 бали)  

Для учасників вебінару, яким прийшло підтвердження від ВША:

 

 1. Вам необхідно мати на пристрої (ноутбук або планшет, або комп’ютер), на якому  Ви маєте намір ДИВИТИСЯ вебінар, доступ до youtube (ЮТЮБ).
 2. ЗА 30-40 ХВИЛИН ДО «ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ РАВО»  ВІДКРИЄТЬСЯ  ПОСИЛАННЯ https://www.youtube.com/channel/UCSm1xn1swMA7IWisdOCPJyg/videos , ЗА ЯКИМ БУДЕ ТРАНСЛЮВАТИСЯ ВЕБІНАР. ПОТРІБНО НАТИСНУТИ НА ЦЕ ПОСИЛАННЯ, І ВИ ПОТРАПИТЕ НА СТОРІНКУ, ДЕ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ТРАНСЛЯЦІЯ.
 3. Вебінар буде транслюватися на youtube-каналі «Михаил Грибов»

 

 1. На початку вебінару на екрані з’явиться QR-код на ВХІД в вебінар.
 2. Цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку), а також сканер є в вайбері   для сканування QR-кодів. 
 1. На екрані вашого телефону (смартфону) з’явиться підтвердження того, що ВША підтвердило початок Вашої участі в цьому вебінарі.
 2. Після закінчення перегляду вебінару, на екрані з’явиться QR-код на ВИХІД  з вебінару.
 3. Цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку)  для сканування QR-кодів. 
 4. На екрані вашого телефону (смартфону) з’явиться підтвердження того, що ВША підтвердило закінчення Вашої участі в цьому вебінарі.
 5. Залікові бали будуть нараховані Вам пізніше, про що Вам буде повідомлено в Вашому кабінеті ВША.

З повагою , -

РАДА АДВОКАТІВ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні колеги!

 

30 травня 2020 року о 10 годині відбудеться   онлайн-вебінар по підвищенню кваліфікації адвокатів з порядком денним:

 

 1. Документування вчинення злочину в оперативно-розшукової діяльності та у кримінальному процесі: питання дотримання законності.

 

Лектор:  адвокат Грібов Михайло Леонідович

 

 

    Кількість учасників 500 осіб, кількість балів -2.

 

До участі в семінарі допускаються особи, які будуть зареєстровані на цей захід у центрі акредитації Вищої школи адвокатури НААУ.         

      Реєстрація адвокатів з 09.00 год. до 10.00 год.

 

Голова Ради адвокатів

Вінницької області

Терещенко О.В

Зміни в електронній пошті в Раді адвокатів  Вінницької області від НААУ (o.tereshchenko@mail.unba.org.ua)

Просимо  взяти до уваги у подальшому користуванні електронного листування.